Göbek Yağını Kaybetmenin En Hızlı Yolu-Bu Üç Şeyi Kaynatıp İç ve Karın Yağların Yok Olsun

Merhaba canım arkadaşlarım ağır diyetler olmadan, ağır egzersizler olmadan kendinizdeki farkı, tartıda eksiltmeyi göreceğiniz ve muhteşem şekilde yağ yaktığınız, giydiğiniz kıyafetlerden fark edeceğiniz harika bir kür ile geldim .

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte acil kilo vermek istiyoruz, karın yağlarınızdan, basenlerimizi den kolayca kurtulmak istiyoruz bunu yaparken de çile çeker gibi değil de kolay kolay yapmak istiyoruz. Dolayısıyla metabolizmayı doğal yoldan hızlandıran bir kür yapmak zorundayız. Ama bu kür öyle bir şey olmalı ki aynı zamanda iştahımızı da kapatmalı çünkü iştahınız açıkken diyet yapmak gerçekten çok zor.

Evet canım arkadaşlarım ağır ağır diyetler yapmayacağız, ağır egzersizler yapmayacağız ama sadece sizlere  anlatacağım kürü çok düzenli kullanacağız.

Kürümüzde neler kullanıyoruz ve nasıl hazırlıyoruz.

1 adet limon arkadaşlar kabuğunu çok güzel bir şekilde yıkayalım ve küçük küçük dilimleyeceğiz

Özellikle sabah çok güzel başlayan ama akşam yemeğinde maalesef herşeyi unutturan bize o açlık var ya arkadaşlar İşte bu kürle birlikte açlık krizleri tatlı krizleri de gerçekten önüne geçirecek hiçbir şekilde sizi rahatsız etmeyecek , kullanacağımız iştahı kapatan malzemeler sayesinde bol bol su içme isteği uyandıracak, böyle olunca gerçekten diyetler kolaylaşıyor , çünkü su içtiğimiz zaman vücuttan toksinleri çok güzel bir şekilde atıyoruz, metabolizmanız hızlanıyor ve midede tokluk hissi oluşuyor ve bir de böyle hazırladığımız gibi su içtiğimizi düşünürseniz gerçekten harika sonuçlar alabilirsiniz.

1 adet limonu doğradıktan sonra canım arkadaşlarım, 1 tane yeşil elmanın içerisindeki çekirdek kısmı çıkararak parçalara ayırıyoruz. Bütün malzemeyi bir tencerenin içerisine koyuyoruz ,üzerine 3 su bardağı da su ekleyeceğiz fakat bundan önce bir malzememiz daha var o da  5-6 dal maydanoz. Maydanozları da tencereye alıyoruz ve üzerine suyu ekliyoruz. Bu kürün en önemli malzemelerinden bir tanesi de bu rezene tohumu arkadaşlar , Rezene tohumunu da ekledikten sonra ocağımızda kaynatmaya başlayacağız. Kürümüzün malzemeleri kaynayan suya aromalarını bırakacak. Evet fokurdayan suyumuzu ocaktan alıyoruz ve soğumaya bırakıyoruz.

Soğuyan kürün içerisindeki malzemeleri süzerek sadece suyunu bir su kabının içerisine süzerek alıyoruz. Kürün kaynayan suyundan sudan 2 su bardağı çıkıyor .

Kürün kullanımını ise canım arkadaşlarım 1 bardağını sabah kahvaltıdan yarım saat önce içiyoruz geri kalan bir bardağı ise akşam yemeğinden yarım saat önce içiyoruz. Isıtmazsa gerek yok soğuk ya da ılık her türlü bu kür kullanılabilir, yaz aylarında olduğumuz için kalan miktarda buzdolabına koyabilirsiniz akşam üzeri serin serin tükete bilirsiniz. Umarım faydalı olur .Çok güzel içeriği olan bir kür düzenli kullanın Sevgili arkadaşlarım en az bir hafta kürü uygulayın  karın yağlarını da eksilme olduğunu göreceksiniz.

Hamileler ve emziren anneler için özellikle önermiyorum hamileler için kesinlikle önermiyorum emziren annelerde kür uygulamalarında  doktorlarına mutlaka danışmalılar.

Evet canım arkadaşlarım kürümüzün tüm detaylarını anlattığım videomuzu izlemeyi unutmayın .Daha fazla kür için Youtube/seherakgül kanalıma beklerim Abone olun ve bizi Instagram sayfamızdan da takip edin. Sevgi ile kalın Allah’a emanet ol 

 

(Visited 530 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..