Gün de 3 Bardak İçin 15 Günde Yeniden Çıtı Pıtı Olun

Eveet günde sadece 3 bardak arkadaşlar , sabah, öğle, akşam öğünlerinden önce birer bardak içiyoruz sadece ve 15 gün içerisinde ciddi anlamda bir incelme sağlıyor .

Bugün Gerçekten mucize bir karışım yapacağız sizlerle birlikte çok bilindik malzemelerle fakat doğru zamanlarda doğru miktarlarda kullanarak  bariz bir incelme sağlayabilirsiniz.

15 gün içerisinde çok çok güzel kilo verebiliriz Arkadaşlar. Bugünkü karışımımızda Yeşil çay, limon, bal ve tarçın kullanacağız hem bağışıklığı güçlendirme açısından çok çok önemli hem de tokluk hissi vermesi açısından, tatlı krizleri açlık krizleri bunların önüne geçmesi ve herşey den önemlisi öğünlerde çok yemenin önüne geçmesi bakımından inanılmaz güzel bir kür.

Arkadaşlar sallama 1 poşet yeşil çayımız var. Sizler de böyle kullanabilirsiniz. Eğer demlik yeşil çay kullanacaksanız bir yemek kaşığı yeterli olacaktır arkadaşlar. Yeşil çayın üzerine kaynar suyu üzerine ilave ediyorum Ve tabii ki bir miktar demlenme süresi geçireceğiz arkadaşlar burada şöyle 4-5 dakika oldukça yeterli olacaktır.

Kaynar suyu ilave ettikten sonra tarçını da bu aşamada ilave ediyoruz arkadaşlar. Çünkü sıcak suyun etkisi ile güzel bir karışım ve demlenme sağlanmasını istiyoruz.  Ve bir çay kaşığının yarısı kadar azıcık tarçın kullanıyoruz,

Demlenme sonucundai yeşil çayımız çıkmış tarçın Yeşilçay  içerisine bir güzel karışmış homojen bir karışım elde etmiş olacağız. Çayımızın içerisinden poşet çayımı çıkarıyoruz ve  bal ekleyeceğiz arkadaşlar burada bal zorunlu değil tokluk sağlaması, kan şekerini ayarlaması bakımından oldukça önemli , Ayrıca yarım limon ekliyoruz .

Yeşilçaylı kürümüzü 15 gün boyunca kullanıyoruz sabah, öğle, akşam öğünlerinden 20 dakika önce kullanacağız ve gün içerisinde 3 bardak toplamda içiyoruz.

Evet canım arkadaşlarım kürümüzü kullanmaya başladığınızda yiyip içtiklerimize de dikkat edersek özellikle ekmeği hayatınızdan çıkarır günlük en az 20 dakikada egzersiz hayatımıza ilave edersek inanılmaz güzel sonuçlar alacağınızdan eminim.

Hepiniz de faydalı olması dileklerimle sizleri Youtube/seherakgül kanalıma bekliyorum abone değilseniz abone olmayı unutmayın Allah’a emanet olun.

(Visited 460 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..