Günde 1 Kez Bunu Yiyerek Kilo Vermek Çok Kolay

Herkese merhabalar bugün sizlerle günde bir kez yiyerek kilonuzu koruyabileceğiniz, kilo almanın önüne geçebileceğiniz ve eğer mevcutta fazla kilolarınız varsa bunları hiç farkına varmadan , kolayca zorlanmadan , açlık krizleri yaşamadan, tatlı krizleri yaşamadan kısacası farkında olmaksızın kolayca kilolarınızı verebileceğiniz muhteşem bir salata tarifi vermek istiyorum.

Evet Bu salatayı günde sadece bir kez tüketiyoruz,

Salatamızın malzemelerine geçelim, beyaz lahana kullanacağım salatanın içerisinde Çünkü beyaz lahana inanılmaz ödem attırıyor Arkadaşlar bunun yanında harika bir şekilde bağırsak çalıştırıyor, kesinlikle kabızlık, şişkinlik yaşamayacaksınız. Salatamızın içerisinde domates var inanılmaz bağıışıklık güçlendiren, tokluk veriyor, diğer malzememiz ise havuç lifli yapısı sebebiyle sindirim sistemine çok güzel katkı sağlıyor ve tabii ki tokluk hissi vermesi bakımından yoğurt olmazsa olmazımız zerdeçal bize enfeksiyonlara karşı koruyor vücut direncinin yükseltiyor aynı zamanda yağ yaktırıyor.

Ve tabii ki elma sirkesi kullanacağız Arkadaşlar elma sirkesi olmazsa olur mu demeyin, olmaz Lütfen Elma sirkesini kullanın Şiddetle tavsiye ediyorum, 

Bu salatayı kullandığımız süreçte birçok güzelliğe şahit olacaksınız o Sabahları Yorgun bitkin uyanma hissinin yavaş yavaş kaybolduğunu, çok hafif bir şekilde  karnınız dümdüz göbekle uyandığımız görünce daha çok motive olacaksınız arkadaşlar, biliyorum evde kaldığımız günlerde bir şeyler pişiriyoruz yiyoruz, Çoluk çocuk evde, eşler evde Ama ne olur siz şöyle sakinleşin bir köşeye çekilin, düşünün ve bu gidişata bir dur diye canım arkadaşlarım.

 

Salatamızı hazırlamak için bütün malzemeyi birleştirelim bir miktar yoğurt ekleyelim, bir tatlı kaşığı pul biberi ekleyelim.  Olmazsa olmazımız Zerdeçalı da ekliyoruz Arkadaşlar.

Lütfen zerdeçal kullandığınız her ürün içerisinde karabiber kullanmaya dikkat edin çünkü zerdeçalın etkinliğini yüzde seksen oranında artıran bir ürün Karabiber şimdi ,elma sirkesini bir tatlı kaşığı koyuyoruz. Eğer Elma sirkesini seviyorsanız tadını seviyorsanız bir yemek kaşığı da olabilir Çok da güzel oluyor Arkadaşlar .

Salatanın kullanım zamanı size kalmış arkadaşlarım isterseniz bunu sabah kahvaltınızı yapın hafif bir başlangıç yapın güne isterseniz öğle yemeği olarak isterseniz akşam yemeği olarak ama günün bir gününü kesinlikle Bu salatayı tüketiyoruz başka hiçbir şey yemiyoruz.

 

Arkadaşlar tabii ki tatlılar, şeker, ekmek, hamur işleri lütfen bunları da birazcık hayatımızdan çıkaralım, çünkü bunlar olduğu müddetçe kilo vermeye bırakın kilo alıyoruz.

Zayıflama süreçlerinize daha fazla kür,detoks tarifleri arıyorsanız eğer Youtube/seherakgül kanalıma abone olmayı unutmayın hepinizi Instagram sayfamı da bekliyorum sizleri kocaman kocaman öpüyorum Allah’a emanet olun

(Visited 48 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..