Günde 1 Limonla 20 Kilo Nasıl Verilir? 90 Kilodan 70 Kiloya Haşlanmış Limon Kürü

Arkadaşlarım şimdi Bugün sizlerle günde bir Limonla nasıl 15-20 kilo gibi yüksek yüksek kilolardan kolayca kurtulabiliriz bunu konuşacağız.

Nasıl mı bu kadar emin oluyorum Çünkü arkadaşlarım bundan 5-6 yıl öncesinde benim ilk yaptığım kürlerden bir tanesi limon kürü ve benim kanalım da bundan daha önce de paylaştım limon kürleri ile yüz binlerce kişi kilo verdi ben tekrardan bunu birazcık farklı versiyonu da sizlerle paylaşıyorum.

Sizler anlatacağım kürün tüm detaylarınıve püf noktalarını videomuzdan izleyerek öğrenin ve sonrasında sizlerde hazırlayın ve uygulayın.İ


90 kilo gibi bir kilodan 70’lere 65 e  doğru düşüren kür beni limon kürüdür arkadaşlar ,eğer bu küre başlarsanız çok fayda göreceğinizden adım kadar eminim

Kür hazırlamak için ilk önce limonlarımızı yıkamalıyız çünkü kabukları ile kullanacağız. Çünkü Limonun kabuğu bizim için çok önemli neden önemli ,açlık krizleri, tatlı krizleri, Sürekli açlık histeme ,bir türlü doymuyorum , sürekli aklım yemeklerde ,sürekli aklın Abur cuburlarda diye yazan bana mesaj yazan yüzbinlerce arkadaşım var Ben sizleri çok iyi anlıyorum

Çünkü ben de böyleydim arkadaşlar  kişinin diyetini yaparken tok hissetmesi iştahının kapanması ve metabolizmanın hızlanması çok önemli ,bize bu konuda en büyük destek limon olacak arkadaşlar.

Limonun kabuğunun iç kısmında pektin maddesi içeren ve tokluk veren çok güzel bir madde ile kaplanmış ve bunun suya çok güzel bir şekilde geçmesini istediğimiz için limonu kabukları ile dilimleyerek değil kabuklarını dışından soyarak hem içini hem kabuklarını kullanarak bu kürü yapacağız

Limonun kabuklarını soyup Orta boy ya da küçük boy bir tencerenin içerisine koyabilirsiniz .Limonun çekirdeklerini çıkarmayı ihmal etmeyin.

Sıradaki en önemli malzemelerden birisi de zencefil diyebilirsiniz Dierseniz sadece limon ilede yapabilirsiniz ama ben kendi uygulafığım kürü anlatıyorum ve içerisine zencefilde eklemiştim. O yüzden zencefilin kabuğunu soyup dilimleyerek tencerenin içerisine ekleyelim.

Ve üzerine üç buçuk bardak su koyuyorum  Bu arada bu 1 günlük miktar arkadaşlar bir gün içerisinde tüketeceğiz sabah öğle akşam 3 buçuk bardak  koydum, kaynarken bir miktar buharlaşmadan dolayı su kayboluyor

şimdi ocaktaı orta ateşte 10-12 dakika kadar ,Limonun kabuğu yumuşayıncaya dek kaynatıyoruz ağzı kapalı şekilde tenceremizin kapağını kapatarak kaynatırsak çok fazla buharlaşmayı engelleriz. Yumuşamış limon kabuklarını sudan ayırmak için bir sürahi içerisine süzelim.

Ve dileyen içerisine 1 çay kaşığı tarçın ilave edebilirsiniz.

Kür içerisine zencefil ve tarçınlı ilave edersen eğer Tarçın ,İnsülin direncinin kırılmasını sağlayacak, zencefil ise metabolizmayı bir kat daha hızlandırarak daha hızlı yağ yakmamıza ve kilo vermenize sebep olacak.Sabah tükettiğinizde dileyen 1 çay kaşığı da bal ekleyebilir.

Bu kürü mide hassasiyeti olanlar,Gastrit ,ülser ,reflü gibi sorunları olan,düşük tansiyon sıkıntısı yaşayan arkadaşlarım sizlere önermiyorum.Hamileler,emziren anneler sizlerde doktorunuzun onayını almadan hiç bir küre başlamamnız gerektiğini zaten biliyorsunuzdur.

Normal sağlıklı bireyler günde 3 bardak olmak üzere tüketebilirler.Kür içeceğimiz  oda sıcaklığında durabilir her seferinde ısıtmak zorunda değiliz

Sabah ,öğle ,akşam özellikle yemeklerden önce kullanırsak çok daha faydasını görürüz

Faydalı olacağından emin olarak bu kürü uygulayın canım arkdaşlarım çünkü inanmak başarmak demektir.Beni Facebook ve Instagram’dan da takip edebilirsiniz Sizleri çok seviyorum Allah’a emanet ol canım arkadaşlarım .

(Visited 1.100 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..