Günde 1 Limonla Ayda 20 Kilo Verilebilir Peki Limonla Zayıflama Yöntemi Nasıl?

Merhaba canım arkadaşlarım 1 limon ile 1 ay gibi kısacık bir sürede kilo verebilmenizi sağlayacak ,çok kolay ve çok etkili bir kür hazırlayacağız.

Yapımı çok basit etkisi çok fazla olan limon kürü videomu buraya bırakıyorum.Tüm detayları ve yapılış aşamalarını izleyin ve sizlerde uygulayın.

Limon kürü  nasıl yapılır?

Limon kürü hazırlarken arkadaşlar her gün 1 adet limon kullanacağız. Ve limonun yarısını sabah yarısını akşam kürü için kullanacağız.

Sabah için hazırlayacağımız limon kürü için yarım limonun suyunu sıkalım. Ve bir bardağın içerisine alalım. içerisine bir çay kaşığı zencefil ekleyelim. İyice karıştıralım. Ayrıca toz tarçında ekleyelim ve kürü hazırlayalım. Kürümüzün içerisinde kullanım sırasında 1 kaşık da bal kullanacağız.

Canım arkadaşlarım kürümüzde kullandığımız zencefil kan dolaşımını hızlandırarak metabolizmanın da hızlanmasını sağlayacaktır. Tarçın ise kan şekerini dengeleyecek dolayısıyla açlık krizlerini de ortadan kaldıracak. Limon da limon içerisinde bulunan pektin maddesi tokluk hissi yaratıyor

hazırladığımız limon suyu karışımın üzerine sıcak su burada kaynar su eklemeniz çok daha bu kürü hem aromatik açıdan hem de faydaları etkisi açısından daha güzel bir noktaya taşıyacaktır ve kürün performansını arttıracaktır 

 Limon Kürü Nasıl  Uygulanır?

Sabah kahvaltınızdan en az 1saat öncesinde limon suyu ile hazırladığımız kürün üzerine sıcak su ekleyerek tüketmek için hazırlayalım içerisine 1kaşık da bal ilave ediyoruz ve kahvaltı öncesinde içiyoruz. Sonrasında yaklaşık yarım saat sonrasında kahvaltınızı yapabilirsiniz. Kahvaltınızda kendiniz çok da aç olmadığınızı hissettirecek bu kür ile porsiyonlarınız küçülmeye başlayacaktır.

Aynı şekilde akşam yemeğinden öncede limon kürümüzü hazırlayıp içeceğiz.

Yaklaşık 1 ay düzenli kullanım ile metabolizmanızı hızlandırarak yağ yakımı da artıracaksınız canım arkadaşlarım.

Hepinize çok faydası olacağını umuyorum. Videomuzda tüm detayları bulabileceksiniz mutlaka izleyin. Daha fazla doğal kürler ,maskeler görmek için youtube/seherakgül kanalıma beklerim.

(Visited 829 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..