Günde 3 Bardak İçerek 1 Haftada Dümdüz Göbek Denenmiş Yağ Yakıcı Ödem Atıcı İçecek

Denenmiş Yağ Yakıcı Ödem Atıcı İçecek

 

Merhaba canım arkadaşlarım ramazanda çok kilo aldım  bu kiloları nasıl vereceğim diye üzülmeyin.Sizlere şahane bir çözüm ile geldim. Denenmiş milyonlarca kişi güzel sonuçlar almış yağ yakıcılığı, ödem atması kanıtlanmış bir kür yapacağız. Lahana Kürü;

Evet kürümüzde Beyaz lahana kullanacağız, özellikle kabızlık, şişkinlik, ödem konusunda sorunlar yaşıyorsanız ki böyle sorunlar yaşıyorsanız zaten kilo vermeniz çok zor oluyor , bu çok normal çünkü vücutta ödem varken kabızlık varken şişkinlik varken kilo verilmiyor.

Yapacağımız lahana kürü sayesinde vücudumuzdaki yoğun karbonhidrat tüketmekten , hazır gıdalardan dolayı oluşan toksinlerden vücudumuz arınacak ve vücut hızlı bir şekilde kilo vermeye başlayacak.

Lahana Kürü Yapılışı

Lahanayı dilediğiniz gibi doğrayın ve tencerenin içerisine alın. 1 adet limonu kabuklarıyla birlikte dilimlere ayırıyoruz. Üzerine 200 ml su bardağı ile 3,5 su bardağı su ilave ediyoruz. Ocağımızda kaynatmaya başlıyoruz. Yaklaşık 10 dakika içerisinde fokurdama başladıktan sonra 1 çay kaşığı toz zencefil ilave ediyoruz ve 2- 3 dakika daha kaynatıyoruz. ve ocaktan alıyoruz içerisinde 6-8 dal kadar maydanoz ekliyoruz. Bir kapak kapatıyoruz maydanozlarla birlikte 2 – 3 dakika bekletiyoruz.

Sonra bir sürahi içerisine bunları bütün malzemeyi süzerek suyunu alıyoruz.

Lahana Kürü Nasıl Uygulayacağız;

Suyumuz artık hazır peki nasıl kullanacağız kürü sabah öğle akşam aç iken kullanacağız Sevgili arkadaşlarım Aç iken lahana suyunu içtiğimizde iştah kontrolü artıyor ,iştahımız kapanıyor dolayısıyla daha az yiyoruz.

Evet canım arkadaşlarım sabah, öğle, akşam aç karnına olmak üzere tam bir hafta boyunca bu kürü tüketiyoruz kullanım şeklimiz böyle.

Canım arkadaşlarım bu küre başlamadan önce tartılın ve bitirdikten sonra da tartılın farkı zaten göreceksin.

Tabii ki bu süreçte Ekmek, şeker, tatlı ve hamur işlerini beslenme planlarımızdan çıkarıyoruz Sevgili arkadaşlarım, hazır gıdalardan uzak duruyoruz biliyorsunuz içeriklerindeki katkı maddeleri nedeniyle vücudumuzda toksin , ödem oluşturmaktalar. Ayrıca günlük en az 20 dakika spor olabilir, yürüyüş olabilir mutlaka egzersizler yapmalıyız.

Lahana kürümüzden çok fayda göreceğinizi umuyorum. Beni Instagram‘dan da takip etmeyi unutmayın, orada da kocaman bir aile olduk ve Bütün günümü sizlerle paylaşıyorum ,Youtube/seherakgül  kanalıma da beklerim Abone olmayıda unutmayın.

(Visited 489 times, 2 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..