Günde Sadece 1 Limonla Nasıl Kilo Verilir?/Zayıflama Diyet

Merhabalar canım arkadaşlarım mutfağımızdan eksik etmediğimiz Limon ile harika bir şekilde kilo vereceğiz. Hep beraber 1 tane limon kullanarak nasıl hızlıca kilolarımızdan kurtuluruz, limonun mucizevi etkilerinden nasıl doğru şekilde yararlanırız bunları konuşacağız kıymetli arkadaşlarım. Sadece bir tek limon kullanacaksınız ama bunu nasıl ve ne şekilde kullanacaksınız bunları konuşacağız.

Hadi hemen neden limon kullanıyoruz , günde sadece bir limonla gerçekten hızlı şekilde zayıflayabilir miyiz canım arkadaşlarım lütfen limon kürü videomuzu yukardan dikkatlice izleyin .Bilindiği gibi limon tam bir C vitamini deposu arkadaşlar ve içerisinde bulunan asit bileşikleri sebebiyle inanılmaz yağ yakıcı bir özelliğe sahip.

Tabii ki yağ yakmanın temel unsurlarından bir tanesi metabolizmamızın hızlanması limon da bize bunu sağlıyor fakat şimdiye kadar çok fazla bilmediğimiz özelliklerinden bir tanesi de limonun karaciğeri temizlemesi arkadaşlar. karaciğerin temizlenmesi zayıflama sürecinde çok önemli .Çünkü bütün zayıflama hormonlarının salgılandığı yer karaciğer kıymetli arkadaşlarım leptin gibi insülin gibi bütün hormon dengesini kontrol eden sistem karaciğerimiz. Bu sebeple karaciğer temiz olursa zayıflama sürecimiz inanılmaz rahat ve güzel geçer.

Limon ile zayıflama kürümüzü de hazırlayalım hemen , günde sadece bir limonun sabah yarısını, akşam yarısını kullanacağız. Arkadaşlar bir bardak suya limonun yarısının suyunu sıkıp ılık suyla doldurup sabah aç karnına içeceğiz.

Evet canım arkadaşlarım , Sabah kalkıyoruz yatağımız yarım limonumuzu 200-250 mililitrelik su bardağının içerisine güzelce sıkıyoruz ve üzerine ılık su koyuyoruz , burada dikkat etmemiz gereken hususlardan en en önemlisi ılık su  kullanalım. Çünkü sabah kalktık yataktan vücudumuz sıcacık vücut ısısı tam normal seviyelerinde Biz tutup buz gibi bir su içersek O sistemi mahvederiz arkadaşlar, yine aynı şekilde kaynar bir su içersek aynı etkiyi almış oluyoruz Bu sebeple lütfen olabildiğince ılık bir su içmeye gayret edelim, vücut ısısına olabildiğince yakın olsun.

Sabah ilk olarak midemize bu su gidecek arkadaşlarım Limonlu suyu acele etmeden yudum yudum sakin bir şekilde içelim.

Arkadaşlar limonlu suyu sabah içtik sonrasında güzel bir kahvaltı yapıyoruz, ekmek kullanmıyoruz, şeker, tatlılar, hamur işleri kesinlikle tüketmiyoruz arkadaşlar. İşte bizim karaciğerimizi yoran en büyük şeylerden bir tanesi de bunlar. Bunun yanında günlük 25 dakika hafif egzersizler yapılabilir, yürüyüşler yapılabilir akşam sekizden sonra yeme içmeyi bırakıp,  düzenli bir uyku ile gerçekten çok güzel kilo verebilirsiniz.

Limonlu su kürümüze devam edin arkadaşlar ve kendinizdeki değişiklikleri gözlemleyin .Bizimle de yorumlardan paylaşın. Daha fazla kürler ,doğal detokslar öğrenmek için Youtube/seherakgül kanalıma beklerim.

(Visited 321 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..