Günde Yarım Kilo Verdiren Yoğurt Kürü Şiskinlik Kabızlık Ödem Hepsinin Çaresi

Herkese merhabalar gün içerisinde size yarım kilo hatta 1 kilo verdirecek bir kür hazırladım. Arkadaşlar bu kür ciddi anlamda çok faydalı , tartıda gördüğümüz o rakamların çoğunluğu ödem arkadaşlar Yani 80-85 kilo üzeri arkadaşların vücudunda 56 kiloya yakın vücudun istemediği kullanmadığı su var.Bu da hücrelerde vücutta şişkinlik oluşturuyor ve dolayısıyla sindirimde etkileniyor.İşte bu kür ile vücudumuzda biriken istenmeyen su yani ödemden kurtulacağız.

Kür malzemelerimiz

  • Yogurt
  • Zerdeçal
  • Tarçın
  • Karabiber
  • Aspir yağı

Evet malzemelerimiz hazır ise nasıl hazırlamışım hep beraber izleyebileceğimiz videomu buraya bırakıyorum.Lütfen önce tüm detayları ve püf noktaları öğrenin videomdan..Sonra birlikte başlayalım küre..

Bugün en önemli malzememiz zerdeçal arkadaşlar , zerdeçalın aynı zamanda içinde bulunan kurkumin maddesi direkt bağırsak çalıştırıyor ve vücudu zayıflamaya yöneltiyor .Ve tarçın kullanacağız kan şekerimizi dengeleyecek açlık ve tatlı krizlerini önüne geçecek, iştahı anında kapatacak .

Arkadaşlar kürü  gece yeme alışkanlığı olan arkadaşlarıma da şiddetle tavsiye ediyorum .Geceleyin bir daha hiçbir şey canınız istemeyecek .

Aynı zamanda mideyi koruyarak yine hazmetmeyi dolayısıyla da sindirme destek olmayı amaçlıyoruz. Diğer malzememiz Yoğurt, biliyorsunuz yüksek bir protein kaynağı yoğurt aynı zamanda içerisinde bulunan Probiyotik bakteriler aracılığı ile bağırsaklarımızı inanılmaz şekilde sağlığına kavuşturuyor ve bize çok yardımcı oluyor.

Evet artık tüm malzemelerimizden 1 çay kaşığı alarak yoğurt ile birleştirelim.Ve en son içerisine 1 tatlı kaşığı Aspir yağı ekleyelim .Çok iyi bir şekilde karıştıralım.

Kürün Kullanımı..

Haftada 2 ya da 3 kez kullanabiliyoruz Uykuya yatmadan 2 saat önce kürü yiyoruz. Ve inanılmaz faydalarını görüyoruz.

Sizleri çok seviyorum videoyu beğenmeyi kanalıma abone olmayı unutmayın mutlaka bu kürü uygulayın işinize yarayacağını dan ve size güzel sonuçlar alacağınızdan çok ama çok eminim. Sizleri seviyorum ve hepinizi Allah’a emanet ediyorum canım arkadaşlarım

 

(Visited 784 times, 2 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..