Güneş LEKELERİNİ, Sivilce İZLERİNİ, Tüm CİLT LEKELERİNİ Silip AtanTek Malzemeli FORMÜL

Merhabalar canım arkadaşlarım. Bugün sizlerle ışıl ışıl parlak Lekesiz Ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın evde nasıl kolaylıkla olabileceğini anlatmaya çalışacağım , özellikle sivilcesi olan arkadaşlarım için ve bu sivilcelerin ,aknelerin bırakmış olduğu lekeler güneş lekeleri ,yaşlılık sebebiyle hafiften oluşmaya başlamış lekelere inanılmaz etkili bir maske tarifim var.

Her zamanki gibi canım arkadaşlarım hazırladığım maskenin tüm detaylarını anlattığım videomu buraya bırakıyorum püf noktalarını öğrenmek için mutlaka izleyin.

 

Evet Soğan maskesi için tek malzememiz var.

  • 1 adet orta boy soğan

Cildimizi temizlemek için Gülsuyu ve makyaj pamukları yeteli gelecektir.uygulama için

Soğan maskesi yapılışı

1 adet orta boy soğanın kabuklarını soyalım ve ortadan ikiye keserek hazır hale getirelim.

Soğanın yarısını rendenin ince tarafı ile rendeleyelim .Dileyen rondodan da geçirerek inceltebilir.Elde ettiğimiz rendelenmiş soğanı kullancağız ve çok güzel başarılı bir sonuç elde edeceğiz canım arkadaşlarım.

Soğan maskesini ne zaman kullanacağız ne şekilde kullanacağız

Bütün maskeler de olduğu gibi soğan uygulamasını yaparken de akşam saatlerini tercih etmemiz  çok iyi olacaktır arkadaşlar .Çünkü cildimizin dinlendiği saatler yapılanmaya geçtiği saatler her zaman gün ışığının olmadığı saatler olduğu için akşamları yapmaya özen gösterin.

Soğan maskesini nasıl uygulamalıyız.

Soğanımızı rendeledik bu şekilde püre kıvamında hazırladık maske uygulamamıza geçeceğiz ama Onun öncesinde güzelce cildimize Gülsuyu ile temizliyoruz .Gözeneklerin temizlenip açılmasını sağlayarak maskemizin uygulaması için hazır hale getiriyoruz.

Arkadaşlar bu arada şunu da söylemek istiyorum her cilt tipi Tabii ki farklıdır gösterdiği tepkiler de dolayısıyla farklıdır Maskeleri ygulamadan önce soğan suyunu önce kulağımıza yakın bir bölgede test edelim alerji kızarıklık herhangi bir kabarma söz konusuysa uygulamayı yapmayalım arkadaşlarım

Evet canım arkadaşlarım alerji testini de yaptık sorun yok ise devam edelim ve  Gülsu ile temizlediğimiz lekelerin bulunduğu cildimizdeki bölgeye  bir pamuk yardımıyla da soğan suyu nu  doğrudan lekeler üzerine bırakarak ya da tüm cildinize Soğan suyu sürerek bu uygulayı yapabilirsiniz. Evet bukadar canım arkadaşlarım.

Soğan suyu antimikrobiyal özellikleri sebebiyle müthiş bir cilt temizliğini bize verecektir arkadaşlarım biraz kokulu bir işlem Ama dediğim gibi Akşamları yapın 15-20 dakika bekletip yıkayın ve cildinizdeki kararmaların ,lekelenmelerin ,izlerin zaman içerisinde kaybolduğunu sizlerde görün  .

Sağlıklı pırıl pırıl bir cilt ile ışıldayın canım arkadaşlarım beni Instagram/Seherakgül   sayfamdan da takip edebilirsiniz. Daha fazla kür ,maske, detoks arıyorsanız sizleri Youtube/Seherakgül kanalıma beklerim. 

(Visited 1.705 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..