Hızlı Kilo Verdiren Bu Ödem Atıcı Detoks Çayını İçerek Kolayca Zayıflamak Mümkün

Herkese merhaba bugün sizlere göbek ,basen bölgesindeki,kol ve bacaklardaki birikmiş inatçı yağlardan kurtaracak ,ödem atma özelliğinin yanında,metabolizmanızı hızlandırarak yağ yakımına destek olacak çok etkili bir çay kürü vereceğim.

Kiraz sapı çayımın yapılış aşamalarını tüm detaylarıyla videomdan izleyebilirsiniz.

Kürümüzü hepimizin çok sevdiğini düşündüğüm kiraz meyvesinin sapı ile hazırlayacağız.Kiraz meyvesinin kendisi çok şekerli bir meyvedir.Tüketirken çok dikkatli olmalısınız ama saplarını sakın çöpe atmayın ve kirazların saplarını toplayıp biriktirerek kurutun.Bir kavanozda kuruttuğunuz bu kiraz saplarını uzunca bir süre saklayabilirsiniz.

Ve ödem atmak,yağ yakımınızı hızlamdırmak amaçlı çayını hazırlayarak tüketebilirsiniz.

Kiraz sapı çayı için malzemelerimiz

  • 20-30 adet kiraz sapı kurutulmuş olmalı
  • 2 adet defne yaprağı
  • 3 su bardağı kaynamış su

Kiraz saplarını ve defne yaprağını bir küçük tencereye alalım ve üzerine 3 su bardağı sıcak su koyarak kaynatalım.Ocağı kapatalım ve kiraz saplarını demlenmeye bırakalım.

 

Artık tüketmek için hazır.Bardağımızın içerisine süzerek alalım.Bu çayı aç veya tok olmanız farketmez dilediğiniz gibi tüketebilirsiniz.Ve yaklasık 2 hafta sürede kiraz sapı çayını tüketmelisiniz.

Biliyorsunuz canım arkadaşlarım bu kürler sizlerin diyet süreçlerinizde en büyük desteğinizdir.Mutlaka beslenmenize dikkat etmelisiniz ,egsersizlerinizi ihmal etmemelisiniz.

Sizleri binlerce hanım ile zayıflama sürecini ortak yaşadığımız Facebook Gurubumuza sizleride bekleriz.Daha fazla kür öğrenebilmek için youtube kanalıma abone olmayı unutmayın..

Saglıklı ve Mutlu Olun.

(Visited 792 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..