Hızlı Kilo Vermek İçin Şişkinlik Kabızlık ve Gaz Problemini Aşmak Şart -Hızlı Zayıflatan Rezene Çayı

Merhaba canım arkadaşlarımvücudumuzdaki şişkinlikler,gaz birikimi hatta ödem çok rahatsız edici ,üstelik zayıflama sürecinde iseniz kilo vermenize de engel .Bu durumdan sıkıntılı olan arkadaşlarım sizlere tek malzeme şişkinlikten.gaz birikiminden rahatça kurtaracak bir kür önerim var sizlere..

Biliyorsunuz ki yaz ayları yaklaşmakta ve bizler o üzelim günlere fit olarak çıkmayı çok istiyoruz.Ve kilo verme sürecine başlamış olanlarımız vardır aramızda ama şişkinlik ödem ve gaz problemleri giderilmeden maalesef vücudumuz kilo verimine geçemiyor ,geçse bile çok zor gram gram çok az kilo veriyoruz o yüzden öncelikle bu tarz problemler yaşayan arkadaşlarım lütfen bu kürü denesinler kullansınlar

Kürümüzün tüm detaylarını anlattığım videomu bırakıyorum izleyin ve püf noktalarını öğrenip sonrasında sizlerde hazırlayın ve uygulayın..

Malzemeler

  • 1 tatlı kaşığı rezene tohumu
  • 200 ml sıcak su
  • 1 -2 yaprak hibiskus
  • yarım limon suyu

Sevgili arkadaşlarım rezene tohumu özellikle bağırsaklarda oluşan ,midede oluşan gazın giderilmesinde çok etkili.

Evet çayımızı hazırlarken süzgeçli bir çaydanlık kullanıyoruz ve içerisine 200 ml sıcak su ekliyoruz ve 1 tatlı kaşığı rezene ekleyelim ve 15dakika demlenmeye bırakalım.

Canım arkadaşlarım sabah uyandığınızda elleriniz,ayaklarınız şiş olarak uyanıyorsanız vücudunuzda ödem var demektir.Bu durumda çayımızı sabah akşam kullanılabilirsiniz.

Çayımızı tüketmeye başladığımızda sizlerde fark edeceksiniz ve incecik işte inmiş dümdüz bir karınla uyanacaksınız.Çayınızı içerken haftada 1 ve ya 2 kez içerisine 2 yaprak hibiskus ekleyebilirsiniz ve limon sıkabilirsiniz.

Çayı 1 hafta kullanıp 1 hafta da ara vermelisiniz uzun süreli kullanmıyoruz mutlaka aralıklı kullanmalıyız.

Rezene çayımızın kullanımı detayları bu şekilde arkadaşlarım tüm detaylarını ve püf noktalarını videomuzda bulacaksınız.Emziren anneler ve hamileler doktorlarına danışamalıdır, aynı zamanda kronik alerjik rahatsızlıkları olanlar da doktorlarına danışmadan hiç bir kür uygulaması yapmasınlar

Soru görüş ve önerilerinizİ bekliyorum Sevgili arkadaşlarım aynı zamanda hafta boyunca sabahtan akşama kadar da Instagram sayfamda paylaşımlar yapıyorum örnek menüler kahvaltılar vs  sizleri oraya da bekliyorum .Beni takip edebilirsiniz

Kendinize çok iyi bakın Allah’a emanet olun

(Visited 746 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..