Hızlı Yağ Yaktıran Bu Suyu Sabah Akşam İç Mum Gibi Eriten Mucizeye Şahit Ol

Merhabalar bugün sizlere hazırlanması çok basit,faydası ise mucize gibi sizi mum gibi eritecek bir kür hazırlayacağım.Göbek ,basen ,bel bölgelerinizdeki inatçı yağlardan sizi kurtaracak diyet sürecinizde mutlu sona ulaşmanızda katkı olacak şahane bir kür.

Bu kürü nasıl hazırladığımı videomdan izleyebilirsiniz.Tüm detayları ve püf noktalarını anlattım.

Kür malzememiz ise sadece 2 tane..

  • Aspir yağı
  • Elma sirkesi

Bu malzemelerin herkesin evinde mutlaka bulynması gerektiğini düşünüyorum.bElma sirkesi ve aspir yağı tam bir mucize besinler..

Kürü hazırlamak çok basit demiştim arkadaşlar.

Her zaman kullandığınız su bardağınızın içerisine 1 yemek kaşığı Aspir yağı ve 1 yemek kaşığı elma sirkesi döküyorum.Üzerine ise normal oda sıcaklığında içme suyu ilave ediyorum.

İçerisinde yağ ve sirke var diye içmemezlik yapmayın arkadaşlar.Kullandıkça asıl inatçı yağlarınızdan kurtulduğunuzu görecek ve bir mucizeye şahit olacaksınız.Evet iyice karıştırın bardağınızın içindeki yağ ve sirkeyi veee bir dikişte için ..

Nezaman içmelisiniz..

Bu kürü akşam uykuya yatmadan önce içmelisiniz.Ve 1 hafta devam ederek 1 hafta ara verip tekrar 1 hafta daha içerek devam etmelisiniz.

Mide hassasiyetiniz varsa gastrit,ülser ,reflü gibi mide sorunlarınız varsa bu kürü kesinlikle önermiyorum.

Arkadaşlar bir güzel karıştırın ve iyi düşünmeden hemen şöyle bir dikişte bunu için sabah kalkınca ve gece yatmadan önce bu kürü kullanıyoruz

Arkadaşlar bu bakımdan çok önemli Gece yatmadan önce içiyoruz

Tabii ki mide hassasiyeti lerimizin olmaması gerekiyor gastrit reflü ülser gibi mide sorunları yaşıyorsak bu kürü kesinlikle sizlere önermiyorum arkadaşlar benim

Zahmetsizce size yağ yaktıran bu kürü uygulayarak hayatınızda çok güzel değişikliklere sebep olursunuz.Tabiki bu kürler tek başına bırakılmamalı beslenmenize çok dikkat ederek günlük egsersizlerinizi de yapmayı ihmal etmeden ve bol bol su içerek diyet sürecinizi en mutlu şekilde tamamlayın..

Daha fazla kür tarifi öğrenmek isterseniz YOUTUBE/SEHERAKGÜL kanalıma beklerim..

İnstagramdan da takip edebilirsiniz beni.

Ve yüzlerce hanım ile birlikte zayıflama süreçleri yaşadığımız Facebook Gurubumuzda bekleriz hepinizi

Sağlıklı ve Mutlu olun..

(Visited 2.793 times, 3 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..