Hızlı Yağ Yaktıran Yoğurt Kürü/Dümdüz Bir Göbek İçin

Merhabalar canım arkadaşlarım, Bugün sizlerle birlikte özellikle göbek bölgesindeki yağlardan kurtaracak cayır cayır yağ yaktıracak yoğurt kürü yapacağız,

Herkesin kolaylıkla yapabileceği bir kür olacak bu yararlı bir takım baharatlar kullanacağız yoğurt ve limon birlikte kullanacağız, Ayrıca zerdeçal baharatı kullanacağız, zerdeçal baharatı zararlı olan yağların hücre içerisinde geçmesini engelleyen muhteşem bir yapıya sahip aynı zamanda sindirim sistemi üzerindeki çok olumlu etkileri birçok bilimsel çalışmaya konu olmuş arkadaşlarım bunun yanında kırmızı toz biber kullanacağız .Tabii ki acı olanı kullanıyoruz Çünkü acı biber metabolizmayı hızlandırarak depo yağlar üzerinde çok başarılı bir baharat ,acı biber kullanırken acı toleransımıza göre kullanım miktarını ayarlayabilirsiniz.

Hızlı Yağ Yaktıran Yoğurt Kürü

Ve tabii ki karabiber kullanıyoruz, karabiber kürün olmazsa olmazı, zerdeçal baharatı karabiber ile birlikte vücuda alındığında Gerçekten çok başarılı sonuçlar ortaya çıkarıyor bu sebeple bir yerde Eğer zerdeçal kullanıyorsak mutlaka yanında Azıcık da olsa karabiber kullanmalıyız.

Sırt bölgesinde özellikle kollarda, bacaklarda yağlanmalar çok fazla insanı yoruyor ve bu bölgelerin maalesef eritilmesi çok zor .

Şimdi bir kab içerisine 3 yemek kaşığı yoğurdu koyalım, 1 çay kaşığı zerdeçal ekliyoruz,2 çay kaşığı kırmızı toz biber ekleyerek devam edelim. Çay kaşığının ucuyla karabiberi de ekleyelim. Bu karışımla harika etkili bir kür hazırladık

Hızlı Yağ Yaktıran Yoğurt Kürü Kullanımı

Arkadaşlar bu kürü 1 ay boyunca uygulayalım ve  uyguladığımız süre boyunca özellikle akşam 7’den 8’den sonra bir şey yememeye gayret edelim Çünkü özellikle Boş mideye bu kürü gönderirsek bağırsaklarda sabaha kadar çok güzel bir çalışma yapıyor. Sabahları tuvaletinizi çok güzel yapıyorsunuz. Şişkinlik, kabızlık, ödem gibi sıkıntılardan sizi anında kurtarıyor bu şekilde geceleri yatmadan önce karışımımızı hazırlayıp hemen yiyoruz ve sağlıklı bir şekilde sabah neredeyse yarım kilo azalmış bir şekilde uyanıyoruz.

Bu da tabii ki çok büyük bir mutluluk veriyor bize. Hamileler emziren anneler bu kürleri önermiyorum ama yine de kullanmak istiyorlarsa mutlaka doktorlarına danışmalısınız.

Evet canım arkadaşlarım daha fazla kür öğrenmek için kanalıma davetlisiniz Youtube/seherakgül tıklayıp gelin ve ücretsiz bir şekilde kanalıma abone olun. Beni Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

(Visited 294 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..