İftar Sahur Arası İçilen Güçlü Yağ Yakıcı Kahve İle 1 Ayda Göbek Yağlarını Erit Bayrama İncecik Ol!

Herkese merhabalar canım arkadaşlarım hayırlı bereketli ramazan geçirmenizi diliyorum ,Sizlere iftar ile sahur arasında içilen yağ yakıcı kahve tarifimi anlatacağım bugün.Bu kahve ile 1 ayda göbek yağlarınızı eritecek bayrama incecik girebileceksiniz.

Bugün anlatacağım kür sayısı 2 adet canım arkadaşlarım iki önemli kür tarifi vereceğim. Çok farklı bir kahve ve inanılmaz lezzetli aynı zamanda bağırsak çalıştırıp çok güzel yağ yaktırıyor,

Kahvenin içerisindeki malzemeler

  • 1 çay kaşığı Kakao
  • 1 Tatlı Kaşığı Türk Kahvesi

Kahvemizde kullandığımız kakao yağ yakımını sağlayacaktır, Kan şekerini dengeleyen ve tatlı isteğini yok etmek için toz tarçın kullanıyoruz ayrıca metabolizmayı hızlandıran nefis bir kahve hazırlayacağız.

Kahvemize 200 ml süt katarak Sütle beraber hem kahvemizi tadını Yumuş atacağız kakaolu kahve mizin hem de orada bize süt tokluk verdiği için tarçın kan şekerini dengelediği için kakaoda sindirimi hızlandırdığı için beyinde tokluk algısı oluşturacak muhteşem bir kahve muhteşem bir içecek haline gelmiş oluyor.Dileyen kahvesinin çerisine hindistan cevizi yağıda katarak tokluk süresini uzatabilirsiniz.

Kahvemizi iftar ve sahur arasında içiyoruz canım arkadaşlarım.

Gün boyunca akşama kadar kan şekerimizi dengeleyecek güzel bir kür vermek istiyorum . Bu kürde aspir yağı ve elma sirkesi kullanacağız. Bağırsak düzenleyen, yağ yakımını hızlandıran bu malzemeler ramazan boyunca sindirim sistemimizi rahatlatacak.

Gece boyunca da çok rahat oluyorsun sabah uyandığınızda karnınız dümdüz olabiliyor deneyin görün Sevgili arkadaşlarım

Bir tatlı kaşığı aspir yağı ,bir  yemek kaşığı elma sirke mi bir bardağın içerisine ekleyelim oda sıcaklığında su ile üzerini dolduralım , Ama bu su ılık olursa çok daha güzel oluyor, hafif ılık bir su olursa çok daha güzel faydalarını görürsünüz aynı zamanda Şeker hastası olanlar varsa aramızda onları da bu kürü şiddetle öneriyorum, Bu kürün İnsülin direnci olanlar varsa yine aramızda aynı şekilde bu kür onlar için de çok faydalı binlerce kişi kullandı ve çok fayda gördüler.

Sevgili arkadaşlarım kürlerimizi mutlaka deneyin ve beslenme ve sporla desteklememiz gerekiyor ,bol bol spor yaparak, beslenmemize önem vererek düzenli bir şekilde de kürleri kullanırsak çok faydasını görebilirsiniz canım arkadaşlarım, hepinize hayırlı Ramazanlar Kendinize çok iyi bakın Allah’a emanet olun

(Visited 770 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..