İnatçı Karın Yağları En Hızlı Nasıl Gider ! 5 Gün Boyunca Bunu İç -Şok Olacaksın -Doğal Tarif

5 Gün Boyunca içtiğinde Karın Yağların Nasıl Bu Kadar Hızlı Eridi Şok Olacaksın

Merhabalar canım arkadaşlarım karın yağlarınızdan kurtulmak isteyenleri bugün hazırlayacağımız kür ile çok başarı elde edeceksiniz. Hazırlayacağımız bu kür metabolizmanın hızlanmasında, karın yağlarının yakılmasında çok etkili sizlerin kısa sürede yağdan kilo vermenizi sağlayacak , yapımı da çok basit bir kür tarifi.

Karın Yağlarını Eriten Kür Tarifi Malzemeleri

  • 1 adet salatalık
  • 400 ml su
  • 1 çay kaşığı Toz Zencefil

Karın Yağlarını Eriten Kür Tarifi Yapılışı

Kürümüzü hazırlamak çok basit demiştim canım arkadaşlarım ,hemen başlayalım. 1 adet Salatalığımız vardı bir kase suyun içerisine salatalığı doğrayalım ve yıkayalım. Sonrasında shaker içerisine alalım ve üzerine 400 ml su ilave ederek inceltelim. İçilebilir kıvama gelmesi gerekir. Bir bardağın içine aktaralım ve 1 çay kaşığı kadar Toz zencefil ilave ederek güzelce karıştıralım. Toz zencefil kürümüzün tadını biraz acılaştırabiliyor ama bu kürün etkisini azaltmamak için zencefil miktarında değişiklik yapmayın ki faydasını görebilesiniz.

Karın Yağlarını Eriten Kür Tarifi Kullanımı

Evet canım arkadaşlarım kürümüz her sabah kahvaltıdan önce aç iken 1 bardak içiyoruz. Ve bu küre 5 gün boyunca devam ediyoruz.

Kürümüzün faydasını bu günlerin sonunda fark edeceksiniz . Her kürde olduğu gibi bu kürümüzde zayıflama süreçlerinize destek olacaktır. Sizler düzenli olarak beslenme planınıza uymalısınız ve günlük yürüyüşler veya egzersizler yapmalı bol bol su tüketmelisiniz. Mutlu sona ulaşmak işte bu kadar basit yeter ki iste ve istikrarlı ol.

Daha fazla ve daha farklı kürler, maskeler, detoks tarifleri ve diyet tarifler için Youtube/seherakgül kanalıma beklerim. Instagram sayfamdan da takip edebilirsiniz.

(Visited 695 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..