İngiltere Diyeti

Sizlere acaip kilo verdirecek bir diyetten bahsedeceğim3 günde 5 kilo verdirecek bir diyet,Yok artık mi dediniz..Bende ilk duyduğumda sizler gibi inanamamıştım.Sonra bir arkadaşımla bu diyeti uygulamaya karar verdik ve başladık.

ilk günün sonunda 1 kilonun gittiğini gördüğümde o kadar çok şaşırdım ve sevindim ki sizlerde bu diyeti nasıl uyguladım anlatmalıyım.

Evet canım arkadaşlarım yapımı da gerçekten çok basit olan bu kür gerçekten çok etkili. 3Gün boyunca vücutta bulunan fazla su ve toksinler bu kür sayesinde atılıyor ve gerçek kilo verme sürecine giriyorsunuz. Eğer kür sonrasında da uygun bir beslenme şekliyle devam ederseniz vücut yağ yakımına geçiyor ve kilo verme süreci hız kesmeden devam ediyor.

Evet canım arkadaşlarım ingiliz diyetinin tüm detaylarını anlattığım videomu buraya bırakıyorum.Önce izleyin sonra başlayın ..

1günlük detoks için;

Malzemeler:

  • 4 yemek kaşığı toz yeşil çay yada 4 paket sallama yeşil çay
  • 8 Su bardağı kaynar su
  • 50 ml kadar az yağlı yada yağsız süt
  • Yarım çay kaşığı zencefil
  • Yarım çay kaşığı tarçın

Hazırlanışı

Öncelikle 8 su bardağı kaynar su ile 4 yemek kaşığı yeşil çay yada 4 paket sallama çay bir sürahi içinde demlenir.

Su bardağının 3/4 üne yeşil çay kalan kısmı ise sütle tamamlanır ,içerisine yarım çay kaşığı zencefil ve yarım çay kaşığı tarçın ilave edilip bir güzel karıştırdıktan sonra içilir.

Kullanım şekli

Hazırladığımız kür 1 günlük ölçülerde ve  gün içerisinde 2 satte bir bir bardak olmak üzere tüketilir. Gün içerisinde zamanını kendiniz ayarlayacağınız 3 adet ara öğün yapabilirsiniz.

Ara öğünlerde meyve ve sebzeler ve kuruyemiş kullanılabilir. Örneğin 1. ara öğünde 5 adet çilek ve 5-6 adet badem tüketebilirsiniz.

2. ara öğününüzde 2 adet salatalık ,5-6 adet badem ,3 ara öğünde 1 doğranmış ve üzerine tarçın serpilmiş elma ve yine yanında 1-2 adet ceviz tüketebilirsiniz.

Tüm bunları 3 gün boyunca uygulayan arkadaşların en az 3 kilo verebilecekleri garantidir. Deneyecek olanlara şifa olması dileklerimle.

Bir takım kronik rahatsızlıkları bulunan arkadaşların bu tür kürleri kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye ediyorum. Videoda geçen hiçbir öneri doktor tavsiyesi değildir. Videoyu izlediğiniz halde anlayamadığınız yada sormak istediğiniz sorular için bana ulaşabilirsiniz.

(Visited 2.259 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..