İştahı Anında Keserek Ayda 10 Kilo Verdiren Yağ Yaktıran Kahve Zayıflama//Erisin Göbekler

Merhaba kahve sever canım arkadaşlarım iştah kesen yemek yemeyi aklımıza bile getirmeyen muhteşem bir kahve tarifim var sizlere.

Diyet süreçlerimizdeki tatlı krizleri ,açlık krizleri bizi bazen başarısız duruma düşürür yani diyetimizi bozuyoruz.İşte bu durumdan bizi kurtaracak bir kahve tarifi.

Yağ Yaktıran Kahve Malzemelerimiz

  • 1çay fincanı Su
  • 1 tatlı kaşığı Türk kahvesi
  • 1çay kaşığının ucu ile Tarçın

Yağ Yaktıran Kahve Yapılışı

Kahvemizi pişirmeye geçmeden önce cezvemize kahvemizi alalım üzerine suyunu ekleyip önce güzelce karıştıralım. Ocağımıza aldığımızda hiç karıştırma yapmadan pişireceğiz.Diğer önemli pişirme kuralımız fokur fokur kaynatmayacağız.

Ve canım arkadaşlarım normal ,sade Türk kahvesi kullanacağız.

Kahvemize 1çay kaşığının ucuyla tarçın ekleyeceğiz. Toz tarçın yoksa kahvemizi fincana aldıktan sonra içerisine çubuk tarçında bırakabilirsiniz.

Kahvemize şeker kesinlikle eklemiyoruz. Yanında çikolata vs tüketmiyoruz .Kahvemizin yanında tatlı bir şeyler yemek istiyorsanız eğer 1 adet hurma oldun bu arkadaşlarım.

Yağ Yaktıran Kahve Nezaman İçilmeli

Kahvemizi hazırladık misler gibi canım arkadaşlarım sıra ne zaman hangi vakitlerde tüketmemiz gerektiğini öğrenmekte. Sabah kahvaltısından önce , akşam yemeğinden önce kısaca öğünlerimizden 20 dakika önce tüketmeliyiz.

Kahvemizi tükettiğimizde kan şekerimizi düzenler, insülin direnci olan arkadaşlarımıza çözüm olacak, diyet bozdurmayacak, tatlı krizlerini önleyecek

Kahvemizi büyük fincan ile hazırlarsanız günde 1 fincan yeterli gelecektir. Normal türk kahvesi fincanlar ile hazırlarsanız öğün öncelerinde tüketerek 3 fincanı geçmeyin.

Kahvemizi emziren anneler rahatlıkla içebilirler, hamile arkadaşlara çok önermiyorum. Yüksek tansiyon hastalarına Kalp hastalarına Kronik bir takım mide rahatsızlıkları olanlara önermiyorum kıymetli arkadaşlarım. Ama tabii ki doktorlarına danışarak uygun miktarlarda tüketebilirler.

Kahvenizi keyifle tüketin zayıflama süreçlerinizde keyifle geçsin canım arkadaşlarım

Youtube/seherakgül kanalıma  ve ınstagram sayfamdan bizi takip edebilir daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

(Visited 244 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..