İştahı Bıçak Gibi Kesen Mucize Tarif😍 Bununla Haftada 5 Kilo Verenler Var😌Diyet Bozmaya Son!

Herkese merhaba iştahı bıçak gibi kesen yiyecekler ile aranızda bayağı bir mesafe koyan bir çay tarifi vermek istiyorum, çayın yapılışı çok basit etkileri ise gerçekten çok yüksek hepimizin evinde var olan malzemeler ile hazırlayacağız.

Diyetlerde başarısız olmanın temelinde maalesef aşırı iştah , tatlı krizleri geliyor yemek yeme isteği geliyor İşte bunlara çözüm olacak çayımızın içerisinde tarçın, zerdeçal, zencefil kullanacağız. Bu üç baharat iştahı kapatıyor sevgili arkadaşlarım.

Ayrıca portakal ve limon kabuğu olacak yanında bu turunçgiller kabuklarında bulunan pektin maddesi iştahı baskılayan,kan şekerini dengeleyen ve tokluk veren özelliğe sahip.

Çok çok etkili özel Şimdi hemen demleyeyim mi çayımı hazırlamaya başladım mandalina Kabuğu da olur limon da olur portakal da olur hiç fark etmez Akşamları yediğiniz mandalinaların çocuklarınıza ikram ettiğimiz meyvelerin kabuklarını atmayın ve bu çayımızı için kullanalım.

 

İştah kesen çayımızın yapımında bir çay kaşığı tarçın, bir çay kaşığı zencefil ve bir çay kaşığı da zerdeçal baharatını koyduktan sonra çayımı demeyeceğim çayım demlendikten sonra iki tane çok önemli malzemem var Eğer onları koymazsak Hakikaten bu çay istediğimiz performansı göstermiyor arkadaşlar o yüzden o sondaki 2 malzemeyi de yani demlendikten sonra bir tanesini koyacağız bir tanesinde çayımızı tüketirken koyuyoruz.

Evet şimdi gelelim kaynar suyun ilave edilmesine, ocak’da fokur fokur kaynarken alıp hemen ilave ediyoruz arkadaşlar yani ılınmış bir su olmasını istemiyoruz kesinlikle kaynar su olması gerekiyor.

iki buçuk su bardağı kadar Kaynar suyu demliğimizin içerisine ilave ettikten sonra en az 5 dakika bekliyorum fakat bana göre bu çayın demlenmesi 10 dakikayı buluyor arkadaşlarım. 10 dakika bekledikten sonra çok çok önemsediğim bir malzeme Alıç sirkesi kullanacağız  sevgili arkadaşlarım.

Alıç sirkesi kanın doğal yoldan hızlandırılmasını, sağlayarak hücrelere Kan akışı ile birlikte besinlerin taşınmasını, dolayısı metabolizmanın hızlanmasını sağlıyor. Bu da bizim çok güzel bir şekilde yağ yakmamız demek oluyor yani oturduğumuz yerden bile ya yakabiliriz eğer doğru ürünleri kullanırsak.

Bir yemek kaşığı da Alıç sirkesini çayımızı on dakika demlenmeden sonra ilave ettik.

Çayımızın kullanımından da hemen şöyle kısaca bahsetmek istiyorum sabah kalkar kalkmaz bu çayımızı içiyoruz akşamdan demleyebilirsiniz Arkadaşlar. Sabah da Kalkınca hemen doldurur içersiniz.

Çayı sabah bir bardak içtikten sonra bir bardak daha kalıyor içerisinde onu da akşam yemeğinden önce içiyoruz.  Şimdi en son çok çok önemli  temiz bir bal buluyoruz ve bu güzel baldan da bir çay kaşığı içmeden önce çayımıza  ekliyoruz.

Doğal Bal kan şekerini dengelediği için insülin mekanizma sistemimizi yerine oturttuğu ve  ani dalgalanmaları önlediği için  ani açlık ve tatlı krizlerini de önlediği için çok ama çok önemli.

Bu çayımızı sabah  içiyoruz en az yarım saat sonra kahvaltımızı yapıyoruz arkadaşlarım Gerçekten çok faydalı bir kür dediğim gibi o iştah problemi halloldu an zaten çok kolay kilo veriliyor.

Sevgili arkadaşlarım iştahı kapatan zayıflamanıza yardımcı bu doğal çayımızı denemeyi ihmal etmeyin daha fazla destek kür ararsanız Youtube/seherakgül kanalıma beklerim, beni Instagram‘dan ve Facebook‘tan da takip etmeyi unutmayın.

(Visited 273 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..