İsveç Diyeti

Herkese merhaba canım arkadaşlarım haydi hep beraber İsveç diyeti Ben bu diyeti yaparken gün gün tükettilerimi ve hissettiklerimi paylaşıyorum sizlerle  Diyetimin tüm detayını videomda bulabilirsiniz. Bende size ayrıntılı olarak yazayım..

Bu diyetin tamamı 13 günlük bir diyet Sevgili arkadaşlarım ama 6 gün sonra diyet bırakılabiliyor Ben de diyet gerçekten çok kilo verdirdiği için ve Ben de çok kilo vermek istemiyorum sadece bana  iki iki buçuk kilo vermek yeterli olacak.Bu diyeti  Şimdi sizlerle birlikte güzel bir şekilde deneyimlemiş olalım.Haydi başlayalım.

 

 

 

 

 

Bugün diyetimin 1. günü ve sabah başlangıcı sabah öğünüm bir kupa sade kahve içerisinin sadece bir küp şeker atıyoruz arkadaşlar.Normal sade kahve yapıyoruz .Filtre kahvede yapabilirsiniz

Evet arkadaşlar öğlen menüsü;Tabağımda Lahana görüyorsunuz ama dilerseniz Ispanak kullanabilirsiniz.200 gram ıspanak yerine 200 gram lahana haşladım ben..ve 2 adet yumurta haşladım..

Akşam yemeğinde ise bol salata ve haşlanmış tavuk var..

Evet canım arkadaşlarım 2. gün listemizde gene sabah 1 adet küp şekerli kahvemizi hazırladık.

Öğlende 200 gram yogurt ile 150 gram salam tüketiyoruz.

Akşam ise 200 gram bonfile ve yanına bolca salata tüketerek günü bitiriyoruz.

3. gün sabah öğünü bugün ekmeğimiz var gördüğünüz gibi bir dilim ekmek kibrit kutusu kadar peynir yanında 1 kupa kahvem ile kahvaltı menüm tamam.

Öğlen menüsünde dilerseniz brokoli haşlayabilirsiniz yada benim gibi ıspanak tercih edebilirsiniz.Yanında dabir parça meyve..

Akşam menümüzde ise dilimlenmiş salam ve yanında 2 adet yumurta ve bolca salata

Evet 4. gün kahvaltı bir kupa kahve gene kahvemize bir küp şeker atarak pişiriyoruz kahvemin yanında iki kepek ekmeği vardı İki dilim içerisinde kibrit kutusu kadar peynir var 

Öğle yemeği öğünü ise bir bardak elma ya da portakal suyu 100 gram da yoğurt

Akşam yemeği 1 katı yumurta 200 gram beyaz peynir 1 rendelenmiş havuç .

Evet arkadaşlar bu 5. günü kesinlikle video kaydına alma gibi bir imkanım oluşmadı oldukça yoğun bir gündü 5 gün ancak kesinlikle hiçbir şekilde diyetimi bozmadım İsveç diyeti mi tamamen listede ne yazıyorsa hepsini uyguladım 

Şimdi 6. gün için devam edelim arkadaşlarım

6 günün sabah menüsünde iki dilim esmer ekmek kibrit kutusu kadar peynir bir kupa kahve

6 gün öğlen öğünümüz ise 2 adet yumurta biraz katı kıvamda haşlanmış yumurta ve rendelenmiş bir tane havuç 

6 Günün Akşamı öğünümüzde ben kanrnabahar haşladım dilerseniz ıspanak haşlayabilirsiniz.Ve 250 gram tavuk göğüs haşlaması ile aksam yemeğinide tamamlıyoruz.

Sevgili arkadaşlarım sizlerle 6 günlük isveç diyeti deneyimimi aktarmaya çalıştım.Aslında bu diyet 13 günlük bir diyet .

İsveç diyeti nasıl yaptım tüm püf noktalarını videomdan izlemeyi unutmayın arkadaşlar..

Sağlıklı mutlu olun..

(Visited 3.011 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..