Kabızlık Şiskinlik ve Ödemin Varsa Tek Malzemeli Bu Zayıflama Çayı 1 Ayda 10 Kilo Verdiriyor

Merhabalar canım arkadaşlarım Bugün anlatacağım kür tarifimiz özellikle şişkinlikten bir türlü kurtulamayan ,bağırsak problemleri yaşayan ,mide ve sindirim problemleri ile sürekli savaşmak zorunda olan; Ve tabii ki kilo vermeye bırakın sürekli kilo alan arkadaşlarımız için olacak.

Rezene kürü tarifimin tüm detaylarını videomda bulabileceksiniz.Dierseniz videomu izleyerek yapılış aşamalarını detaylarıyla öğrenin canım arkadaşlarım.

Sindirim sisteminizi inanılmaz hareketlendirecek, metabolizmanızı hızlandıracak tek malzeme ile çok kolay bir çay kürü tarifi ve hemen anlatmaya geçeceğim

Çayımızda neler kullanacağız..

bir tatlı kaşığı rezene tohumu

Tatlandırmak ve renklendirmek için dilerseniz Hibiskus ve limon da kullanabilirsiniz.Tabi bu isteğe bağlı..

Evet canım arkadaşlarım hazırlaması da oldukça kolay bu çayımızın faydalarını mutlaka deneyimlemenizi istiyorum.Çayımız da kullanacağımız Rezene maydanozgillerden bir bitki türü ve ödem söktürücü özelliğe sahip .Ayrıca içerisinde ömega-3 yağ asitlerini bulunduruyor.Kabızlık sorunu yaşayanlar sizlerde hayatınıza rezene çayını hayatınıza dahil etmelisiniz.

Sizlere kısaca faydasından bahsettiğim rezene çayımızın yapılışına geçelim.

Kaynatılmış suyu hazır edelim ve fincanımıza 1 tatlı kaşığı rezene ekleyelim 5-6 dakika demleyelim .İşte bu kadar çayımızın hazırlanması..

Çayıma ben bir tutam hibiskus ve bir dilim limon ekliyorum.Hibiskus ile renklendirip limon ile tatladırmayı seviyorum.Sizlerde dilerseniz benim gibi yapabilirsiniz.Çünkü rezene çayı ilk kez denediğiniz de yoğun bir kokusu olduğundan içemiyeceğinizi düşünmeyin zamanla alışabilirsiniz.Yada benim gibi limon ile destekleyin.

Kürü Nasıl Uygulayacağız

Rezene çayımızı hazırladık ve artık tüketebiliriz.Bunun ilk önce sabah kahvaltımızı yapmadan en az yarım saat öncesinde aç olarak tüketmeliyiz.

Akşam da çayımızı yemekten sonra kullanabilirsiniz .Yada uyumaya yatmadan önce de çayınızı içebilirsiniz.

1hafta bu şekilde kullanabilirsiniz ve 1 hafta ara verip tekrar 1 hafta daha kullanabilirsiniz.

Rezene çayımı kür olarak kullandığınızda kendinizi nasıl da kuş gibi hafif hissedeceksiniz.Elleriniz ,ayaklarınızdaki şişkinlikleri tamamen yok edecek vücudunuzdaki ödemin nasıl yok olduğunu göreceksiniz.

Hepinize şifa olsun canım arkadaşlarım.

Sağlıklı ve mutlu olun..

(Visited 668 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..