KABIZLIK Varsa KİLO Veremezsin Temizle-Zayıfla/Kilo Vermek Çok Kolay

Kabızlık Gideren Keten Tohumu Kürü

Merhabalar canım arkadaşlarım kilo vermenin önündeki en büyük engel hiç şüphesiz kabızlık kıymetli arkadaşlarım mucizevi besin olan keten tohumu ile birlikte bağırsak hareketleri son derece düzene giriyor ve hızlı bir şekilde kilo veriyoruz tüm detaylar videomuz var mutlaka videomuzu izleyin ve tüm detayları öğrenin

Kilo vermemize engel olan kabızlık sorununa çözüm olarak kullanacağımız kürümüzde keten tohumu kullanacağız.  keten tohumunu Salatalarınız da bazı yemeklerin içinde bolca kullanın ve hiçbir şekilde kabızlık problemi yaşamayacaksınız canım arkadaşlarım.

Keten tohumu ile hazırlayacağımız kürün yapımı da oldukça basit .Yapacağımız ilk işlem geceden keten tohumunu ıslatmak olacak.1 litre kaynar suyu bir cam sürahi içerine dolduralım ve içerisine 3 yemek kaşığı keten tohumu ilave edelim ve sabaha kadar bekletelim. Bu bekletme sürecimizde keten tohumu jelimsi bir doku oluşturacak canım arkadaşlarım.

Sabah olduğunda ise keten tohumu ile hazırladığımız su içerisinde jelimsi bir kıvam oluşturduğunu göreceksiniz artık içilmek için hazır. Jel kıvamı ile keten tohumu bağırsaklarımızın çeperinde birikerek kabızlığa sebep olan atıklar için bağırsakları uyarıyor arkadaşlar ve bağırsak sistemini düzene sokuyor.

Mutlaka deneyin  hiçbir şekilde size zararı olacak bir şey değil aynı zamanda çok güçlü bir antioksidan, ödemleri şişkinlikleri atmamızı sağlıyor.

İşte bu kıvama gördüğünüz an kullanmaya başlıyorsunuz şimdi kullanım sabah öğle akşam yemeklerinden önce bu şekilde bu bir fincan veya İki fincan tüketebilirsiniz , 20 dakika sonra da yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Bu sayede şişkinlikleriniz, o ağırlık hissi, ellerde ayaklarda şişmeler, ödem sıkıntısı hepsi ama hepsi hallolacak tabii ki Allah’ın izniyle  şifa niyetine bunları kullanacaksınız kıymetli arkadaşlarım Şifa Allah’tan inşallah sebep olur sıkıntılarınızı giderir. Bu kürü 1 ay uygulayabilirsiniz.

Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum canım arkadaşlarım Youtube/seherakgül kanalıma abone olmayı unutmayın sizleri çok ama çok seviyorum

(Visited 396 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..