Kampanya Paketi 2

Kampanya Paketi 2

Seher Akgül Tarçınlı Türk Kahvesi 30 Ad ve Hindistan Cevizi Yağı

ÜCRETSIZ KARGO
FİT CONSEPT TARÇINLI KAHVE Ürünümüzü BURADAN ÜCRETSİZ KARGO ile satın alabilirsiniz Tıklayınız.
  • Bağırsakları çalıştırır ve metabolizmayı hızlandırır. Bu da yağ yakımı arttırarak kilo verme sürecini hızlandırır.
  •  İştah bastırarak ani acıkmaların ve gereksiz kalori alımının önüne geçer.
  • Kahve ve tarçının migren ağrılarını önleyici etkisi bulunmaktadır. Bu iki besinin bir araya gelmesiyle hazırlanan tarçınlı kahve de migren ağrılarını önleme konusunda oldukça etkilidir.
  • Şeker hastalığına karşı önleyicidir.
  • Zihin yorgunluğunu alır. Yoğun geçen bir günün ardından içeceğiniz bir fincan tarçınlı kahve sizi hem mental anlamda rahatlatacak hem de fiziksel anlamda gevşetecektir.

Tarçınlı Kahveyi Emziren Anneler Kullanabilir Mi?

Emziren annelerin tarçın kullanımı konusunda herhangi bir olumsuz bilgiyle karşılaşmadık. Fakat uzmanlar aşırı uyarıcı maddeler içeren kahve, çay ve yeşil çay gibi içeceklerden emziren annelerin de uzak durmasını ya da çok fazla tüketmemesini öneriyorlar. Eğer tarçınlı kahve tüketmek istiyorsanız bunu oldukça az miktarda tüketmelisiniz. Diğer taraftan da bu kahveyi tüketmeden önce bebeğinizin olumsuz etkilenmemesi için doktorunuza danışmanızı öneririz. Doktorunuz bebeğinizin ve sizin sağlığınızı yakından takip ettiği için hassasiyetlerinizi en iyi o bilecektir. Bu sebeple bu kahveyi tüketmeden evvel doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

(Visited 471 times, 6 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..