Kilo Alma/KiloVerememe Sebebi Tiroid Olabilir-Şişmanlık -PCOS- Yağ Yaktıran Altın Kür

Herkese merhabalar canım arkadaşlarım sizlerle bugün bağırsaklarınızı çalıştıracak ,sizi saatlerce tok tutacak harika bir kür hazırlayacağız.

Ana malzememiz zerdeçal , biliyorsunuz zerdeçalın bağırsaklarımızı çok güzel çalıştırma , sindirim sistemimizi düzenleme özelliği var ,zerdeçalın aktif hale gelmesi için içerisinde karabiber kullanacağız.

Ve tabii ki burada beyaz chia tohumun var siyah da olur beyaz da olur hiç fark etmez . Chia tohumu burada çok önemli çünkü yüksek protein kaynağı biliyorsunuz. Ayrıca bir protein kaynağı daha ekliyoruz oda süt canım arkadaşlarım

Sevgili arkadaşlarım vücutta yağ dönüşmeyen, güzel bir şekilde enerjiye dönüşen harika bir lezzet hazırlıyoruz.Hem sizi uzun süre Tok tutacak hem de içeriğindeki zerdeçaldan dolayı çok güzel bağırsak çalıştıracak harika bir kür

Bu arada ben bunu iki öğünlük olarak hazırlıyorum yaptığımda çok daha güzel oluyor Çünkü birkaç saat bekleme süresi var .

Yapılış aşaması ; 2 su bardağı sütü genişçe bir kasenin içerisine alalım ve kaynatalım , içerisine 2 çay kaşığı dolu dolu toz zerdeçal ekliyorum . Bu arada elinizde Eğer taze zerdeçal varsan rendeleyerek onu da kullanabilirsiniz çok güzel olur. Yarım çay kaşığı da Karabiberi burada unutmayın çünkü zerdeçalın aktif hale gelmesi ve çok güzel bir şekilde vücudumuzda çalışması için karabiberi yanında kullanmak zorunluluğumuz var

Şimdi sıra geldi 2 yemek kaşığı dolu dolu chia tohumunu ilave etmeye ve güzelce karıştıralım üzerini bir kapakla kapatalım ve iki saat bekletelim, daha kısa sürede chia tohumları şişiyor ama en güzel halini elde etmek için bir iki saat önceden yapmakta yarar var ya da akşamdan yapabilirsiniz sabah kullanabilirsiniz .

Kullanımından da bahsedelim, bunu öğün halinde tüketebilirsiniz arkadaşlar bir günü şöyle özet geçelim

Sabah  tarçınlı kahvemizi içiyoruz sonrasında en az yarım saat sonra güzel bir kahvaltı yapıyoruz. Ekmek, şeker, tatlı hamur işi, hazır paketli, gıda pastörize işlem görmüş, Şarküteri ürünü kullanmadığımız temiz ve besleyici bir kahvaltı yapıyoruz. Sonrasında öğlen ve Akşam öğününde hazırladığımız kürün yarısını akşam da yarısını tüketiyoruz.

Ya da ben taze hazırlamak isterseniz birer bardak sütle 1 yemek kaşığı kaşık Çiya tohumuyla hazırlayabilirsiniz diğer bir alternatif ise  Akşamdan mı hazırlayabilirsiniz Kahvaltı olarak tüketebilirsiniz akşam şekilde yiyebilirsiniz

Evet arkadaşlarım sizlere faydalı olacak harika bir kür binlerce kişi facebook gurubumuzda kürlerimiz deneyimliyor ve sonuçlarını bizimle paylaşıyor. Sizleri de aramızda görmek isteriz.

İnteraktif olarak detokslar yaptığımız ınstagram sayfamızdan da bizi takip edebilirsiniz. Kendi vücut yapınıza uygun daha farklı en doğal ürünlerle hazırlanmış sağlıklı kürlerimizi öğrenmek isterseniz sizleri youtube/seherakgül kanalıma beklerim.

(Visited 345 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..