Kilo Veremiyorum Metabolizmam Çok Yavaş Artık Zayıflamak İstiyorum Diyenler

Merhabalar canım arkadaşlarım . Bugün ,kilo veremiyorum metabolizmam çok yavaş zayıflamak istiyorum ama etkili bir yöntem istiyorum diyen arkadaşlarım için güzel bir zayıflama kürü yapacağız kısa sürede kilo vermenize ve bu sürece katkı sağlayacak olan olabildiğince basit.

Elimizde bulunan malzemelerle yapabileceğimiz müthiş etkili bir zayıflama kürü yapıyoruz Arkadaşlar bu kür sayesinde şişkinlik ,kabızlık ,ödem gibi problemlerinizden kurtulup bunun yanında iştahınızı kontrol altına alacaksınız, kan şekerinizi kontrol altına alacaksınız ,ani acıkma hissi ,çikolata krizleri, tatlı krizleri bunların önüne geçeceksiniz canım arkadaşlarım .

Çünkü diyet bozduran maalesef açlık krizleri ve tatlı krizleri ,İşte bu kürle birlikte bunun önüne geçeceğiz.

Videomuzda tüm detayları bulabileceksiniz sonrasında sizler de yapın.

Malzemelerimiz..

  • Yarım limon suyu yoksa elma sirkesi
  • Zencefil
  • Tarçın
  • 1 tatlı kaşığı Bal

Kürümüz de yarım limonun suyunu kullanacağız arkadaşlarım ,limon yağ yaktırma potansiyeli çok yüksek meyve asitlerine sahip ve metabolizmamızı ve kan akışını hızlandırıyor. Zencefil  vücutta metabolizmayı hızlandırıyor, yağ yakım hızlandırması açısından bizim olmazsa olmazımız Tarçın kullanıyoruz, kan şekerimizi dengeleyen iştahınızı kontrol altına alarak zayıflama sürecinde %100 destek veren bir ürün ,

Bal kullanıyoruz kıymetli arkadaşlarım burada bal kullanımı konusunda organik doğal güzel güvendiğiniz bir bal elinizde varsa lütfen onu kullanın Eğer yoksa bal koymayalım yarım çay kaşığı ilave edelim .

Eğer limonumuz yoksa elma sirkesi  kullanabilirsiniz . Bir tatlı kaşığı da bal kullanıyorum ,karışımın üzerine oda ısısındaki içme suyuyla dolduruyoruz bunu da ilave ettikten sonra güzelce karıştıralım arkadaşlar.

Çünkü biliyorsunuz tarçın birazcık üstte çıkan bir baharat su içerisinde homojen şekilde dağılması birazcık zaman alabiliyor o sebeple şöyle bir güzel tarçının da dibe çökmesini suya güzelce karışmasın sağladıktan sonra içebiliyoruz

Arkadaşlarım bu kürü limon olması sebebiyle emziren anneler çok tavsiye edilmiyor, Çünkü limon bazı annelerde sütü azaltıyor kıymetli arkadaşlarım ,tarçın bazı kişilerde kalp çarpıntılarının sebep oluyor .

Yüksek tansiyon hastalarında  kontrolü ve dikkatli ya da doktorlarına danışarak kullanabilirler ,düşük tansiyon hastaları da yine aynı şekilde limondan dolayı sıkıntı yaşayabilir canım arkadaşlarım hamilelere zaten bu kürleri önermiyoruz .

Kürü nasıl kullanıyoruz , Bu kürü kullanabilirsiniz birincisi sabah kalkmadığını kahvaltıdan önce çok özür diliyorum Bir tanesi de gece yatmadan önce Yani bu iki tercihten istediğinizi Tercih edebilirsiniz

Bununla ilgili görüşlerinizi yorumlarınızı ve sorularınızı yorumlar bölümünde bekliyorum videoyu beğenmeyi ve kanalıma ilk defa Eğer Geliyorsanız abone olmayı Ve siz de bizlerle birlikte olmayı unutmayın canım arkadaşlarım sizi çok ama çok seviyorum Allah’a emanet olun Kendinize çok ama çok iyi bakın

(Visited 463 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..