Kilo Vermek Çok Kolay-Yudum Yudum İçilen Gram Gram İncelten Zayıflama Kürü

Merhabalar Özellikle göbek bölgesindeki yağlanmalar için inanılmaz güzel yağları parçalayan müthiş bir Kür hazırlayacağız arkadaşlar. Bu kürü yanınızda taşıyabilir gittiğiniz her yere götürebilirsiniz, kullanımı oldukça pratik ve kolay

Kürün etkisi ise inanılmaz inceltiyor, evet hemen tarifimize geçelim Her zaman olduğu gibi elimizin altındaki malzemeleri kullanacağız zencefil ve Hindistan cevizi yağından oluşan yağ yaktırıcı, yağ yakım metabolizmasını harekete geçiren ve size diyetlerinizde müthiş yardımcı bir kür hazırlayacağız.

Elinize orta boy bir su şişesi alın ve kürü bu şişe içerisine hazırlayalım. Yudum yudum akşama kadar kürümüzden içerek kullanabileceksiniz.

Gün içerisinde o aşırı iştahı dengeleyecek , tatlılara o hamur işlerine saldırdığınız zamanlarda iştahı kontrol altına alacak arkadaşlar ve size  çok yardımcı olacak

Kürümüzü hazırlamaya başlayalım 1 silme bir çay kaşığı toz zencefil kullanıyorum. Taze zencefil kullanmak isteyenler Ceviz büyüklüğünde bir zencefili rendeleyip suyunu sıkabilirler ve dolu dolu1 çay kaşığı da toz tarçın ekliyoruz, toz tarçın kan şekerini dengeleme ve tokluk hissi verme özelliği var. Şimdi sıra hem enerji verecek hem de orta zincirli yağ asitlerine sahip olması sebebiyle metabolizmamızı acayip hızlandıracak Hindistan cevizi yağını ekleyeceğiz.

Arkadaşlar 1 tatlı kaşığı Hindistan cevizi yağını karışıma ilave ettikten sonra üzerine sıcak suyu ile dolduralım.  Hindistan cevizi yağının yağ yakma özelliği var ve doğru bir enerji kaynağı arkadaşlar.

Hazırladığımız kürümüz artık hazır 5-10 dakika demlenmesini bekliyoruz arkadaşlar 10 dakika sonra içilmeye hazır bu şekilde çantanıza atabilirsiniz gittiğiniz yerlere götürebilirsiniz, spor salonlarına götürebilirsiniz spor esnasında öncesinde ve sonrasında kullanabilirsiniz fayda görünceye kadar kullanın

Kürün bir süresi yok kıymetli arkadaşlarım fayda görünceye kadar kullanabilirsiniz gün içerisinde dediğim gibi yudum yudum tüketiyoruz. Tabii ki yeme içmemize de dikkat edelim , zayıflama sürecinde isek her şey yiyip içmeyelim kontrollü ve dikkatli beslenmeliyiz. Akşam sekizden sonra özellikle yemezsek daha başarılı oluruz.

Evet canım arkadaşlarım daha fazla kür öğrenmek için kanalıma davetlisiniz Youtube/seherakgül tıklayıp gelin ve ücretsiz bir şekilde kanalıma abone olun. Beni Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

(Visited 516 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..