Kilo Vermek-Şişkinlik-Kabızlık-Gaz ve Bağırsak Problemlerinin Hepsine Tek Çözüm/Kolon Temizliği

 Canım arkadaşlarım şişkinlik, kabızlık, ödem bir çoğumuzun problemi ortak problemi , bununla mücadele edebilecek güzel bir kür hazırlayacağız  ve kabızlığı bitireceğiz. Kilo Vermek-Şişkinlik-Kabızlık-Gaz ve Bağırsak Problemlerinin Hepsine Tek Çözüm olacak kürümüzün videosunu mutlaka izleyin ve tüm detayları öğrenin.

Muhteşem malzemelerle elde edeceğimiz kür ve doğru zamanlarda kullanımla şişkinliklerimizi , ağırlık hissini bağırsaklarımızdaki doluluk hissinden kurtulacağınız şahane bir kür.

Kürümüzü hazırlamak için kullanacağımız malzemeler 2 tatlı kaşığı Haşhaş ezmesi ,diğer malzemeler yoğurt ve 1 tatlı kaşığı Zeytinyağı ile karıştırarak doğru zamanlarda kullanacağız ve gerçekten kabızlıktan o bağırsaklarımızdaki doluluk hissinden kurtulacağız ve kilo vermeye başlayacağız.

Şimdi malzemelerimizi güzelce karıştıralım ezelim Bu Arada Arkadaşlar Haşhaşın tansiyonu dengeleme özelliği yanında ,her şeyden bizim en çok dikkat ettiğimiz sindirimi düzenliyor içerisindeki lif oranı sayesinde Tok tutma etkisi var ve bağırsakları uyarma ve çalıştırma etkisinden yararlanacağız.

Tabii ki içerisine katmış olduğumuz zeytinyağı da sindirim konusunda bize aşırı yardımcı olacak arkadaşlar

Şimdi gelelim nasıl kullanacağınıza ;Kürümüzün birkaç kullanım şekli var Bunlardan bir tanesi bu karışımı güzelce hazırlıyorsunuz öğünlerinizde önce bir tatlı kaşığı tüketiyorsunuz  ikincisi Sabah kalkınca aç iken , üçüncüsü Gece yatmadan önce ,

Herhangi birini uygulayabilirsiniz. Bunlar kabızlık derecenize göre değişir kıymetli arkadaşlarım bu şekilde 15-20 gün ya da sorunumuz düzelene kadar kullanabilirsiniz.

Evet canım arkadaşlarım sizleri Youtube/seherakgül kanalıma beklerim eğer kanalıma abone değilseniz abone olup bizlere katılmayı unutmayın sizleri çok ama çok seviyorum Bu arada yorumlarınızı da aşağıda yazabilirsiniz Allah’a emanet olun. 

(Visited 329 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..