Kilo Vermek Şişkinlik ve Kabızlık Geçiren Bu Mucize Kürle Çok Daha Hızlı ve Kolay

Herkese merhabalar canım arkadaşlarım bugün hep birlikte kabızlık kürü yapacağız. Şişkinliklerinizden kurtulacağınız ve  bağırsak floranızı düzenleyecek harika bir kür.

Kürümüzün anlatımlı videosunuda mutlaka izleyin arkadaşlarım.

Gün içerisinde bağırsaklarımızın kayganlığını artıracak keten tohumu kullanacağız ve kürlerimizin vazgeçilmezi olan kan şekerini dengeleyen ve bağırsak çalışmasında oldukça etkili olan toz tarçın kullanacağız.

Ve arkadaşlarım yaban şeftalisi var kürümüzün malzemeleri içinde. Çok güzel aromalı tadı ve lifli dokusu sayesinde bağırsaklarımızın çalışmasında çok faydalı bir meyve.

Meyvelerimizin çekirdeklerini çıkarıp parçalara ayıracağız ve shaker içerisine alalım .1 çay kaşığı dolusu toz tarçın ve 1 yemek kaşığı keten tohumu ekleyelim üzerine de 1 su bardağı su ekleyip güzelce inceltene kadar çekelim.

Kürümüz artık hazır. Ve gece yatmadan önce kullanacağız. Kabızlığımız geçinceye dek her gece yatmadan 1 saat öncesinde kürümüzü içeceğiz canım arkadaşlarım. Eğer kabızlık sıkıntınız çok fazla ise sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanabilirsiniz.

Bu kür aynı zamanda çocuklarımız için de rahatlıkla kullanılabilir bir kür bazen çocuklarımıza da kabızlık problemleri yaşanabiliyor onlarda da 3 yaş 4 yaş üzerindeki çocuklarda da rahat küre şeklinde yedirilebilir kullanılabilir

 

sevgili arkadaşlarım çok faydasını göreceğiniz bir kür hazırladık deneyin . Beni Instagram‘dan ve Facebook‘tan da takip etmeyi unutmayın youtube/seherakgül kanalıma abone olmayı unutmayın .

(Visited 419 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..