Kilolara Veda Edin/Yedikleriniz Yağa Dönüşmeden Yakın-Zayıflama Kilo Verme

Bu kışa göbek basen bel bölgesindeki yağlarınızdan kurtularak, bölgesel anlamda bir rahatlama sağlayarak girelim canım arkadaşlarım.

Evet bugün sizlerle birlikte  kilo almanızın önüne geçecek aynı zamanda düzenli kullanımda size yağ yaktıracak ve çok güzel şekilde kilo verdirecek bir kür paylaşacağım arkadaşlar.

 Maalesef kış aylarında daha çok kilo alıyoruz Bunun sebebi Tabii ki daha hareketsiz olmamız vücut direncinin düşmesi bağışıklığın azalması gibi birçok faktör var işte tüm bunlar için bugün Zencefilli Sarımsaklı muhteşem bir kür hazırlayacağız ve dediğim gibi eğer düzenli kullanırsak çok faydalarını göreceğiz.

Taze zencefil , sarımsak kullanacağız sarımsak biliyorsunuz antioksidan özelliği sebebiyle vücutta bütün enfeksiyonları yok ederek vücudumuzu daha sağlam ve sağlıklı olmasını sağlıyor ve kuvvetli şekilde kilo verimine destek oluyor arkadaşlar.

2 diş sarımsak ve yarım limon kullanacağız. Hatta yarımdan birazcık daha az kullanabiliriz limonun Taze sıkılmış olmasını istiyoruz arkadaşlarım.

 Zencefilin kabuklarını soyalım burada kabuklu da kullanabilirsiniz hiç sıkıntı olmaz. Evet küçük 3 parça zencefil kullanacağız.  Büyük bir zencefil alırsanız çok miktarda uzun süreler bu kürü fayda görünceye dek kullanabilirsiniz.

Bu arada bir kür süresi yok Ama tabi şöyle bir bakacaksınız Arkadaşlar bir ay kullanacaksınız kendi vücudumuzdan verdiği tepkiye göre küre devam edecek ya da bırakacaksınız.

 2 diş sarımsak kullanacağız bu Kürde  sarımsakları soyup  yıkayalım. Ondan sonra sarımsakları bardağın içerisine dörde böleceğiz ve ufak bir çizik de atabilirsiniz .

Sarımsakları  dörde böldükten sonra bardağıma ekledim ve kaynar su ilave ediyorum arkadaşlar burada kaynar su olması önemli , tıpkı bir çay gibi burada deneyeceğiz. Hemen üzerine bir kapak kapatacağım şimdi ve dört beş dakika demleyeceğim çayımı bu dünyanın en güzel çayı oldu arkadaşlar.

Faydaları saymakla bitmeyen bağışıklık sistemimizi özellikle direncini bize katkı sağlayarak vücudun her yediğini kiloya dönüştürmesini engelleyeceğiz bu suretle.

Vücut direnci düştüğünde maalesef vücudumuz her yediğimizi kiloya dönüştürüyor ki o Stresten kurtulayım kendimi koruyayım diye bir takım tedbirler alıyor .

Şimdi dediğim gibi tam yarım olması dışarıya ucundan kestim Limonu mu yarım limon da kullanabilirsiniz burada ben çok limonlu sevmiyorum. Bu yüzden az bir miktar kestim tadı Tabii ki çok hoş diyemeyeceğim Arkadaşlar bu tür şeyler doğal tedaviler maalesef Tabii ki bu bitkilerin aromaları sebebiyle Çok çok güzel olmayabilir ama eğer Sağlıklı olmak istiyorsan eğer doğru şeyleri uygulamak istiyorsak bu kadarı da olur diyeceğiz.

Şimdi artık çayımız hazır yudum yudum için arkadaşlar içimdekileri bir kaşıkla alabilirsiniz süzebilirsiniz ya da bu şekilde içebilirsiniz.

Şifa olacağına inanarak gerçekten kalben bunu doğru bularak, inanarak yaparsanız faydalı olur.

Benim anlatacaklarım bu kadar küeümüzün videosunu izlemeyi ,yorum bırakmayı kanalıma abone olmayı olmayı unutmayın.

(Visited 316 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..