Kim Demiş Kilo Verme Sürecinde Tatlı Yenmez Diye/Bu Tatlı Yağ Yaktırıyor

Herkese merhabalar canım arkadaşlarım.Bugün sizlere diyet yaparken tatlı isteğinizi bastırmanıza gerek kalmayacağını ve tadına bayılacağınız harika bir tatlı tarifi vereceğim.Tatlımız hem tatlı İsteğinizi bastırıyor hem de size yağ yaktırıyor.

Eveet kısaca kim demiş diyet yaparken tatlı yenmez diyerek başlıyalım tarifimizi vermeye.Tüm detaylarını anlattığım videomu buraya hemen bırakıyorumönce bu ideoyu izleyin ve tüm püf noktaları öğrenin sonra hep birlikte hazırlayayım.

Tatlı için malzemeler

  • 2 yemek kaşığı Kakao
  • 4 yemek kaşığı Süt
  • 1 adet Muz
  • Bulamak için Hindistan cevizi

Eveet canım arkadaşlarım malzemeler bu kadar.Ve bu malzemelerimizle tadına bayılacağınız tatlı krizinize çözüm olurken sizlere gağırsakta emilmeden atılmasını sağlayacak harika bir tatlı hazırlayacağız.

Evet ilk önce 2 yemek kaşığı kakoyu bir kap içerisine alalım ve süt ile karıştırarak koyu bir kıvam elde edelim.

Kabuğundan çıkardığımız muzu ise dilim dilim doğrayalım.Ve dilimlediğimiz muzları bu kakaoya bulayalım heryerini kaplayalım.

Daha sonrada hindistan cevizine batıralım ve her yerini kaplayalım.İşte bu kadar basit bir işlem ile diyet süreçlerinizde size hem çok fayda sağlayacak hemde tatlı isteğinizi karşılayacak.

Arkadaşlar bunu mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum benim sizleri anlatacaklarım bu kadar videomu yukarıya bıraktım izlemeyi unutmayın ve tüm püf noktalarını detaylıbilgileri ögrenin.Ayrıca videomu  beğenmeyi ve eğer kanalıma abone değilseniz abone olup bizlere katılmayı zayıflama serüveninde bizlerle yol almayı unutmayın.

Sizleri çok ama çok seviyorum Lütfen sizler de Kendinizi çok seven bir beslenme rutini oluşturun ve güzel güzel istediğiniz bedene gelin canım arkadaşlarım Allah’a emanet olun.

(Visited 1.136 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..