Kuru Öksürüğü Anında Kesen Boğaz Ağrısına İyi Gelen Ev Yapımı Antibiyotik

Herkese sevgiler canım arkadaşlarım sizlere yaşadığım ve çözümünüde en doğal yoldan bulduğum bir olayımı anlatacağım sizlere.

Bundan tam 2 yıl önce hayatımı mahveden bir kuru öksürüğe tutulmuştum sevgili arkadaşlarım ve inanılmaz şekilde geceleri uyuyamıyorum tam yattığım anda başlıyordu ve gece boyunca kesik kesik kuru bir öksürük ile mücadele etmek zorunda kalıyordum

Gerçekten hayatım çok kötü etkilenmişti .Antibiyotikler  bir süreliğine kesiyordu ama bir süre sonra yine aynı problemle uğraşıyordum ve aynı zamanda bu antibiyotiklerin yan etkileri ile de uğraşmak durumunda kalıyordum.

Bugün sizlerle beni bu sıkıntıdan kurtaran sarımsaklı süt kürü yapacağız canım arkadaşlarım.İşte bu mucize süt beni bu sıkıntıdan çok güzel bir şekilde kurtardı..

Evet hazırlıklara başlayalım  Bize lazım olan tek şey sarımsak ve süt

  • 2 diş sarımsak
  • 1 bardak süt

Mucize doğal antibiyotik sarımsaklı sütümüzü hazırlarken sarımsakları havanda döverek hazırlayacağız.Biliyorsunuz sarımsak çok güçlü bir antioksidan ve bu sebeple vücutta enfeksiyonları kurutma özelliği var kurutmanın da ötesinde oradan söküp çıkarma özelliği var.

Öksürüğün en büyük sebeplerinden bir tanesi orada birikmiş olan balgam sevgili arkadaşlarım ve vücut sürekli öksürük ile bu balgamı atmaya çalışıyor fakat orada bir yumuşama olmadığı için balgam bir türlü sökülemiyor ve öksürük devam ediyor.İşte bu kürle birlikte oradaki oluşan enfeksiyon sebebiyle oluşan ödem yani balgam yumuşak bir şekilde sökülmeye başlayacak .Eveet bu hazırlayacağımız kür sizi ilk günler birazcık öksürtmeye devam edebilir ama hiç korkmayın kürü uygulamaya devam edin.

Şimdi bir su bardağı sütü mü kaynattım iki diş sarımsağı mı daha havanda iyice döverek ezmiştim.Sarımsakları iyice kaynattığım sımsıcak sütümün içerisine hemen ekleyeceğim .

Bunlar çok önemli detaylar Sevgili arkadaşlarım lütfen tam bu şekilde uygulayın.

Hatta  üzerine bir kapat da kapatabilirsiniz,demlenme şeklinde tamamen süt ve sarımsağın özleşmesini ,homojen şkilde tüm içeriğindeki güzel maddeyi süte bırakmasını sağlayacağız zaten bu şekilde sıcak iken içmiyoruz 15 dakika bekliyoruz.Sonrasında ılık iken bardağımıza doldurup içebiliriz.

SARIMSAKLI SÜTÜ NASIL KULLANACAĞIZ.

Canım arkadaşlarım hazırlanışını anlattığım sarımsaklı sütü 7 gece boyunca uymadan önce içmelisiniz.Ve içerken yudum yudum yavaş yavaş tüketin.Ve içerisinde ki ezilmiş sarımsaklarıda için eğer yutamam ben derseniz sarımsakları süzün .Ama ben süzmeden bu şekilde kullanmanızı tavsiye ediyorum

Size Şifa olması dileklerimle ve dualarımla Allah her zaman huzur mutluluk ve sağlık nasip etsin Sizleri çok ama çok seviyorum Beni Instagram  Facebook‘tan da takip etmeyi unutmayın Kendinize çok iyi bakın Allah’a emanet olun 

Sizler için şifa olması niyetiyle anlattığım Sarımsaklı Süt kürümüzü tüm detaylarıyla videomda da anlattım.İzlerseniz tüm püf noktaları daha kolayca öğrenebilirisiniz..

Youtube kanalıma ABONE OLUN..

(Visited 602 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..