Kurumuş Çatlak Topuklara İyi Gelen Ev Yapımı Krem

Merhabalar canım arkadaşlarım . Bugün sizlerle birlikte bir gecede topuk çatlaklarından bizi kurtarabilecek olan ev yapımı bir krem yapıyoruz Eğer siz de benim gibi  topuk çatlaklarından çok çekiyorsanız bu kremi mutlaka deneyin arkadaşlar

Hazırlayacağımız bu kremi gece topuklarınıza sürüp yatıyorsunuz ve sabah mis gibi yumuşacık topuklarınız, çatlaklarınız hafiften kapandığı güzel bir şekilde uyanıyorsunuz.

Maskemizin yapılış aşamalarını ve tüm detaylarını anlattığım videomu mutlaka izlemenizi öneririm.

Maskemiz için malzemeler

  • 1 tatlı kaşığı Tereyağ
  • 1 yemek kaşığı Vazelin
  • 2 tatlı kaşığı Limon suyu

İçerisinde kaynar su bulunan bir kabın içine cam bir kap ilave ediyoruz ve bu cam kabın içerisine 1 tatlı kaşığı dolusu tereyağı koyuyoruz .içerisine 1 yemek kaşığı da vazelin ilave ediyoruz ve krem kıvamını alana dek eritiyoruz.Şimdi bu karışımın içerisine 2 tatlı kaşığı miktarında Taze sıkılmış limon suyu da ilave ediyoruz ve homojen bir karışım oluncaya dek karıştırmaya devam ediyoruz. Krem kıvamını alıncaya dek karıştırdık Ve soğumaya bırakıyoruz.

Kremimiz, soğuduğunda küçük bir cam kavanoz içerisinde saklayabiliriz.

Topuk kremimizi gece uykudan önce çatlayan topuğumuza sürerek yaklaşık 2-3 dakika masaj yaparak uyguluyoruz pamuklu çoraplarımızı giyiyoruz Ve yatıyoruz arkadaşlar sabah etkiyi göreceksiniz müthiş güzel ayaklarla uyanıyorsunuz yumuşacık bembeyaz çok güzel çatlakları kapanmış daha sağlıklı ayaklarınız oluyor

Tarla bahçe işlerinde çalışanlar, dışarıda çalışan ellerini yoğun olarak kullanan arkadaşlarımız da çatlak sorunu için bu kremden çok faydalanabilirler.
Evet canım arkadaşlarım bu kremi yapıp kullanan arkadaşlar yorumlar bölümünde benimle görüşlerini paylaşırlarsa çok sevinirim .
Sizler youtube/seherakgül kanalıma da bekliyorum.

(Visited 342 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..