LAHANA Kürü İle Fazla Kilolara Elveda

Merhaba arkadaşlar Bugün sizlerle birlikte yağ yaktıran,göbek yağlarını eriten,lahana kürü yapacağız.

Göbek yağlarından kurtulamıyorum,ellerimde ayaklarımda Yüzümde şişkinliklerle uyanıyorum yataktan diyorsanız arkadaşlarım bunun sebebi ödem ,vücudumuzdaki toksinler.İşte bu toksinlerden antioksidan özelliği olan lahana kürü ile kurtulacağız.Ayrıca B12 vitamini içermesi ile bağışıklık sisteminide kuvvetlendirecek.

Kürümü tm detayları ile anlattığım videomu buraya bırakıyorum.Detayları ile ve püf noktaları ile hazır.İzleyerek sonrasında kürü hazırlayın..

Lahana kürü ilk 3 gün içerisinde bizim şişkinlik ve ödemlerimiz arttıracak. Yani ilk 3-4 günde ortalama 3 kilo gibi bir kilo kaybınız olması gayet olası fakat bu kilo vermek değil Arkadaşlar  vücudunuzdaki toksinleri atacaksınız ödemleri atacaksınız , kilo verimi 5 günden sonra başlıyor ve inanın dışkınız da ve idrarınız da yağ olduğunu hissedeceksiniz bakın dışkı ve İdrarla birlikte terle birlikte yağ atmaya başladığınızı göreceksiniz

kürün yapımında çok fazla detay yok Arkadaşlar  önce 2 adet büyük lahana yaprağını kestip şöyle küçük parçalara ayırın  bir Tencerenin içine koyalım ve lahanala yapraklarını genişçe bir kapta yıkayarak tencereye alalım.

Üzerine  yarım litre su koyacağım ve fokurdadıktan sonra 7 dakika kaynatalım ve tencereden yaprakları çıkaralım. Sonra bir sürahinin içerisine alalım 2 ,5 bardak civarı bir lahana suyumuz çıkıyor arkadaşlar yarım litre su ilave edebilirsiniz.İçerisine yarım limon suyu sıkıyoruz.Sabah aç karnına içiyoruz.Ve kürü 15 gün boyunca uyguluyoruz.5-10 gün ara verin tekrar bir kez daha kürü uygulayabilirsiniz.

 

Evet canım arkadaşlarım kürü uygulamaya başlayın ve sonucunda şişkinliklerinizden kurtulmuş,ödemininizi atmış ve çok mutlu olun.

Youtube/seherakgül kanalımada davetlisiniz abone olun ve diğer tüm kürlerimi izleyin kendinize uygun olan gönül rahatlığı ile uygulayın.

Bana Instagram’dan Twitter’dan Facebook’tan her yerden ulaşabilirsiniz sorularınızı sorun kafanıza takılanları sorun veya motive olmak İstiyorsanız gelin birlikte konuşalım motive olalım Herkes mutlu olsun yeter ki umarım fayda görürsünüz Allah’a emanet olun Sizleri çok seviyorum

(Visited 668 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..