Metabolizmayı Hızlandıran Ayda 10 Kilo Verdiren Yoğurt Kürü/Cayır Cayır Yağ Yaktırır

Canım arkadaşlarım merhabalar,bugün sizlerle metabolizmayı hızlandıran bir kür yapacağız,külo vermeniz durdu iseyada zor kile veriyorsanız metabolizmanızı doğrudan etkileyecek bir kür.

Yoğurt kürü hazırlayacağız canım arkadaşlarım.içeriğinde keten tohumu kullanarak metabolizmayı hızlandırmada etkili olacağız.

Herzamanki gibi kürümüzün teüm detayarını anlattığım videomu izlemenizi öneriyorum szilere tüm püf noktaları öğrenerek sizlerde hazırlayıp uygulayın.

Yoğurt Kürü Malzemeleri

  • 3 yemek kaşığı Yoğurt
  • 1 yemek kaşığı Keten Tohumu
  • 1 tatlı kaşığı toz Tarçın
  • 1 tatlı kaşığı toz Zencefil

Kürü hazırlamaya başlarken öncelikle keten tohumunu bir kap içerisinde ıslatmak için bekleteceğiz.1 yemek kaşığı keten tohumu üzerine 1 çay bardağı su ilave ederek yaklaşık 3-4 saat bekleteceğiz.

Yumuşamış olan keten tohumunu Yoğurt üzerine dökeceğiz ve diğer malzemelerimizi de ekleyip iyice karıştıracağız artık kürümüz tüketilmeye hazır.

Keten tohumu hakkında bili almak isterseniz keten tohumu faydaları makalemizi okumadan gitmeyin..

Sabah aç iken kahvaltıdan en az yarım saat önce yemeliyiz yada gece uykudan en az 1 saat önce yemeliyiz.

Bu karışım gibi hem bağırsaklarımızı çalıştırıyor hem de midemizi ve sindirim sisteminizi çok güzel bir şekilde çalıştırıyor yiyecekleri çok daha sağlıklı şekilde hazmetmemizi sağlayarak kilo verme sürecimizde, zayıflama sürecimizde bize son derece yardımcı oluyor arkadaşlarım.

Hamileler ,emziren anneler ,kronik alerjik rahatsızlığı olanlar lütfen doktorlarına sormadan bu tür kürleri denemesinler .Soru görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünde bekliyorum youtube/seherakgül kanalıma bekliyorum  abone değilseniz kanalıma abone olmayı unutmayın, ayrıca beni Instagram/seherakgül‘dan da takip etmeyi unutmayın ..

(Visited 983 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..