Patates Diyeti İle 3 Günde 5 Kilo Ver -Çok Kolay Ve Hızlı Zayıflamak İçin Diyet Listesi ile Uygula

Merhabalar canım arkadaşlarım acil kilo vermem 3- 5 kilo versem yeterli diyen arkadaşlarım için bayram öncesi çok güzel bir Detoks diyet ile geldim. Diyetimiz patates diyeti tüm detaylarını konuşacağız arkadaşlar.

Patates diyeti gerçekten çok hızlı etki gösteriyor ve kısa sürede 4-5 kilo gibi kiloları çok rahat verebiliyorsunuz arkadaşlar zaten yaptığınızda kendinize göreceksiniz iyi ki yapmışım diyeceksiniz. Patates diyetinde günlük 3 patates kullanacağız .

Öncelikle patatesleri tencereye alıp haşlayacağız arkadaşlar ve patateslerimizi haşlanmış olarak kullanacağız.

Önemli bir konudan bahsedelim arkadaşlar tabi ki patates nasıl kilo verdiriyor içeriği nişasta deposu, diye düşünenler için, patates yoğun nişastası sebebiyle uzun süreler size detoks boyunca tokluk verdirecek ve tek tip beslenme de vücut üzerinde bulunan bütün toksinleri attıracak bir detoks diyet olacak. Arkadaşlar biz de bu diyet süresi boyunca patates ve yoğurt dışında hiçbir şey yemeyeceğimiz için güçlü bir etki yaratarak vücudumuzda yoğun şekilde toksin atılmasını sağlayacak vücudumuzun kitlesine göre kilo yoğunluğumuza göre verdiğimiz kilo 3 ila 5 kilo arasında değişecektir.

Yoğurt diyeti çok önemli, yoğurt hem protein kaynağı hem tokluk veriyor hem de probiyotik içeriği sebebiyle bağırsak çalıştırarak ve diyet süresi boyunca kabızlık gibi bir durumla, şişkinlik gibi bir durumla karşılaşmıyoruz.

Evet canım arkadaşlarım patatesleri soyarak baslayalım. Üç patates bizim günlük hakkımız ,öğünleri istediğiniz gibi yapabilirsiniz arkadaşlar ve 200 milimlik de 3 bardak yoğurdumuz var. Günlük tüketeceğimiz miktar bu istediğimiz saat aralıklarında yiyebilirsiniz.

Ama akşam sekizden sonra hatta 7 gibi yemek olayını bitirin sevgili arkadaşlarım, sizlere tavsiyem çok daha başarılı olursunuz

Patatesleri doğradık, bu detoks süresi boyunca tuz kullanmıyoruz ama baharatlarla tatlandırabilirisiniz.Arkadaşlar bu bir Detoks diyet Bu sebeple Bir de sadece 3 gün yapacağınız için zarar yerine fayda sağlayacaktır bize korkmadan yapabilirsiniz zaten tartıda sonuçları gördüğünüzde çok mutlu olacaksınız.

3 GÜNLÜK PATATES DİYETİ LİSTESİ:

1.GÜN

KAHVALTI: 2 Adet haşlanmış patates 1 Kase yoğurt

ÖĞLE YEMEĞİ: 1 Adet haşlanmış patates 1 Kase yoğurt

AKŞAM YEMEĞİ: 2 kase yoğurt

2. GÜN

KAHVALTI: 2 adet haşlanmış patates 1 Kase yoğurt

ÖĞLE YEMEĞİ: 1 Adet haşlanmış patates 1 Kase yoğurt

AKŞAM YEMEĞİ: 1 Adet haşlanmış patates 1 Kase yoğurt

3.GÜN

KAHVALTI: 1 patates

ÖĞLE YEMEĞİ: 1 Adet haşlanmış patates, 1 Kase yoğurt

AKŞAM YEMEĞİ: 1 Kase yoğurt

Bizi Instagram’dan da takip etmeyi unutmayın arkadaşlar orada toplu diyetler ara sıra yapılıyor, toplu detokslar yapıyoruz. Bütün günümü sizlerle paylaşıyorum sağlıklı zayıflama adına ufak tefek tiyolae paylaşıyorum, su tüketimi adına güzel bilgiler vermeye çalışıyorum.

Sizleri youtube kanalıma beklerim eğer kanalıma abone değilseniz abone olmayı unutmayın sizleri çok ama çok seviyorum 3 gün dişinizi sıkın ve tartıda muhteşem sonuçları görün Allah’a emanet olun .

(Visited 20 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..