Pirinç Unu Maskesi İle Çok Ucuza Mucize Güzellik Mutlaka İzle

Merhaba canım arkadaşlarım yine sizlerle birlikte çok ucuza mucize güzellik serisinden bir maske tarifi ile birlikte olacağız biliyorsunuz. Masrafsız evdeki malzemelerle kolayca yapabileceğimiz Ve inanılmaz doğal bu maskeyi sizlerle birlikte hazırlayacağız. Pirinç Unu Maskemizin videosu hazır tüm detayları izleyerek öğrenin lütfen.

Pirinç Unu Maskesi Malzemeleri

  • 1 yemek kaşığı dolusu Pirinç Unu
  • 1 fincandan 1 parmak az Süt
  • 1-2 Damla Limon
  • Elma Sirkesi

Elma sirkesini maskemizden önce temizlik için kullanacağız biliyorsunuz her maskeden önce mutlaka temizleme gerekiyor yine maskemizin malzemelerinde bir iki damla limon ,pirinç unu ve bir miktarda sütü kullanacağız. Maskemizi hazırlarken ahşap bir kap ve ahşap bir kaşık kullanıyoruz. Kullanacağınız kabın metal olmamasına dikkat edin.

Arkadaşlar biz  bugün doğal yöntemlerle güzelleşmenin sırrını sizlerle paylaşacağız ,pirinç unu Asya’da oldukça bol tüketiliyor ve gerçekten her alanda kullanılıyor. Asyalı kadınların güzellik sırrını birlikte uygulayacağız arkadaşlar

Pirinç Unu Maskesi Yapılışı

Maskemiz her evde bulunan malzemelerden pirinç unu, süt, birazcık limon kullanılarak yapılıyor , Evet dolu dolu bir yemek kaşığı pirinç unu ve birkaç damla limon  kıvama göre ayarlayarak ekleyeceğiz  ne çok koyu ne de çok sıvı bir kıvam olacak malzemelerimizi iyice karıştıralım özleşsin. Maskemizin kıvamını videomuzdan görebilirsiniz. Evet maskemiz hazır .

Pirinç Unu Maskesi Uygulanışı

Maskemizin uygulanmasına geçmeden önce elma sirkesi ile temizlik yapalım ve maske uygulayacağımız kısmı iyice temizleyelim gül suyu ile kullanabilirsiniz ya da herhangi temizleyici bir tonik de kullanabilirsiniz Ama mutlaka maskemizi yapmadan önce cildinizin gözenekleri tertemiz olmalı.

Arkadaşlar temizlik sonrasında cildimize bir tabaka halinde sürüyoruz, sürümü de gayet kolay bu şekilde tamamen kaplayacak şekilde maskemizi pirinç unu maskemizi uyguluyoruz.

Arkadaşlar pirinç unu maskesi cildinde sivilce lekeleri, hamilelik lekeleri , yaşlanma etkisi ile oluşan lekeleri yok etmek için düzenli kullanım sonucunda çok başarılı bir maske.

Maskemizi uyguladığımız bölgede yaklaşık 20 dakika ile 40 dakika arasında kadar bekleteceğiz ve kurumaya başlayan maskemizi  soyma ve temizlemek için direk ılık suyla yıkayabileceğiniz gibi çok hafif ve dairesel hareketlerle ovarak da çıkartabilirsiniz .Maskemiz kuruduğunda pütürlü bir şekilde olacağı için cildinize peling yaparak ta çıkarabilirsiniz.

peeling sonrasında Siyah noktalarınız da  temizlenir bu maskeyi Haftada iki ya da 1 defa yapabilirsiniz bir ayda sonuçları görmeye başlayacaksınız ,ilk kullanımda farkı fark ediyorsunuz bir ışıldama bir yumuşaklık ve renk açılması olacak cildinizde.

Eğer maskesi tarifimiz hoşunuza gittiyse ve olumlu Güzel sonuçlar aldıysanız lütfen yorumlarda bize yazın. Ve daha fazla maske takip edebilmek için Youtube/seherakgül kanalıma Abone olun.

 

(Visited 85 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..