Yazdırma Seçenekleri:

Yüzbinlerce Kişi Kilo Vermek İçin Bu Kahveyi İçiyor

Verim1 Porsiyon

Malzemeler
 1 tatlı kaşığı türk kahvesi
 1 çay kaşığı ucuyla tarçın
 1 fincan soğuk su
 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı
1

Cayır cayır yağ yaktıran bu kahve tarifini tekrar sizlerle paylaşmak istiyorum Beni uzunca süredir takip eden gerçekten yüz binlerce kişi bununla çok güzel kilo verdi ve biliyorlar tarifimi.Web sitemiz gelen siz dostlarım içinde tarifimi daha detaylı tekrar anlatıyorum.Bu kahveyi ne zaman içeceğiz nasıl yaparsak daha çok fayda görürüz nasıl içersek gerçekten kilo veririz haydi başlayalım..

2

Cezvemizi fincanımızı ve diğer malzemelerimizi hazırladık mı canım arkadaşlarım.
1 talı kaşığı kaveyi cezve içerisine alalım.Üzerine çok az kaşığın ucu ile tarçın ilave ediyoruz.1 fincan soğuk suyu cezvenin içerisine dökelim. Ve kahveyi pişirelim.Soğuk suile pişen kahve daha çok köpüklü olacaktır buda daha içimini keyifli hale getiririr.

3

Kahvemizi içmeden önce içerisine 1 çay kaşığı kadar hindistan cevizi yağı ilave ederek içemeye başlayabiliriz.,
Kahvemiz metabolizmayı hızlandıror bağırsakları düzenleyip kabızlığa çözüm oluyor.Dolayısıyla yağ yakımıda hızlanıyor.
Hindistan cevizi yağı ciddi anlamda hem tokluk hissi veriyor hem de vücudumuzdaki kötü yağları diyor ki hadi bakalım buradan gidin artık ben varım , Hindistan cevizi yağı tıpkı zeytinyağı gibi Tıpkı tereyağı gibi sağlıklı yağ kaynaklarından en kıymetli yağlardan.
İlk kez duyuyorsanız hindistan cevizi yağını hayatınıza katmanızda çok fayda var canım arkadaşlarım.

4

Arkadaşlarım kahvemizi sabahları aç karnına tüketiyoruz eğer mide sorunlarımız gastrit reflü ülser gibi sıkıntılarımız yoksa sabahları kahvemiz ile güne başlıyoruz Sabah akşam yemeklerden yarım saat önce içersek iştahınızı baskılar çok güzel bir şekilde vücudumuzda yağ yaktırıp metabolizmanızı hızlandırır sevgili arkadaşlar
Bu arada kahvemiz eğer çok özel durumu yoksa emziren annelerde kullanabilir kronik rahatsızlıkları olanlara önermiyorum doktorlarına da danışarak sizlerde nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz