Rezene Çayı ile Zayıflayanlar İçin ..?

Merhaba canım arkadaşlarım daha öncede sizlere rezene bitkisinden bahsettim. Daha detaylı bilgi isteyen takipçilerimiz için daha detay verelim.

Rezene tohumu tüylü yaprakları ile aromatik bir bitkiden gelir. Başta Akdeniz olmak üzere dünya üzerinde ılıman bölgelerde yetişir. Rezene çayı sindirimi rahatlatmak, kilo kaybı, boğaz ağrısı ve böbrek taşları için geleneksel tıpta kullanılan bir tedavidir.

Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi’ne göre rezenede bulunan aromatik yağlar şişmiş sindirim sistemindeki gazı dağıtmaya yardımcı olur sindirim ağrılarını ve iltihabı giderir.

Rudolph Ballentin’nin “Diyet ve Beslenme” kitabına göre sindirimin iyileştirilmesi yeterli gıdaları almanıza yardımcı olur, böylece kendinizi daha tok hissedersiniz.

Zayıflama hedefinizde imdadınıza yetişecektir rezene tohumları ile hazırladığımız çay kürümüzün videolu anlatımını mutlaka  izleyin. 👇👇👇

5 Günde 5 Kilo Verdiren Çay Tarifi Ağır Spor Ve Diyet Olmadan Tüm Gün Bu Çayı İçerek Hızlıca Zayıfla

Canım arkadaşlarım Rezene çayı kilo aldırmaz, aksine zayıflamaya yardımcı olur. Ve Rezene çayı binbir derde deva şifalı çaylardandır; fakat temel olarak sindirimi rahatlatıcı ve zayıflama amaçlı olarak kullanılır.

Rezene çayı sindirim sisteminin düzgünçalışmasını sağlar, besinlerin daha iyi özümsenmesine yardımcı olur, göbek, basen bölgelerindeki yağı eritir, metabolizmayı hızlandırır ve iştahı azaltarak kilo vermeyi kolaylaştırır.

Rezene çayı potasyum ve lif açısından zengin özleri ile metabolizmayı hızlandırmaya ve kilo vermeye yardımcı olan olan bir çaydır. Sabahleyin aç uyanmamak, iştahınızı kontrol altına almak için yatmadan bir bardak rezene çayı için canım arkadaşlarım.

Sağlıklı ve mutlu olun..

(Visited 5.181 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..