Sabaha Kadar Yağ Yaktıran Yoğurt Kürü/Kilo Vermek İsteyenler Mutlaka İzleyin

Merhabalar canım arkadaşlarım. Sizlerle sabaha kadar yağ yaktıran mucize yoğurt kürünü konuşalım mı, evet arkadaşlarım gerçekten sabaha kadar yağ yakmak mümkün .

Vücudumuz uykudayken yağ yakımını sağlayan birçok hormon salgılanıyor İşte bunların doğru besinler aracılığıyla harekete geçirilmesiyle sabaha kadar uyku boyunca yağ yakabiliyoruz

Zencefil zerdeçal ve yoğurtla çok güzel bir kür hazırlayacağız canım arkadaşlarım.Kürümüzün videosuda hazır izleyerek tüm detayları öğrenin arkadaşlarım.

 

2 yemek kaşığı yoğurdu kase içerisine alalım.Daha sonra yarım çay kaşığı kadar zerdeçal kullanıyoruz.

Zerdeçalın içerisinde yağ yakımını hızlandıran besinlerin emilimini düzenleyen müthiş kurkumin maddesi var

Zencefil vücudun ısısını artırarak ,kan dolaşımını arttırarak yağ yakımını hızlandıran müthiş bir baharat arkadaşlarım yarım çay kaşığı kadar da zencefilmi ekledikten sonra  hemen karıştırıyoruz.

Gece yatmadan önce kürü kullanıyoruz, her gece bunu yapabiliriz

Kullandığımız  baharat miktarları vücut için zararlı değil arkadaşlarım, Tabii ki bunlara karşı herhangi bir hassasiyetiniz yoksa hiç korkmadan kullanabilirsiniz.

Sabaha neredeyse yarım kilo ,1 kilo kadar eksilmiş olarak uyandığımızda göreceksiniz kıymetli arkadaşlarım ,Gece boyunca metabolizmanız çok güzel çalışmış ve sabaha hafiflemiş dümdüz bir karınla uyanacaksınız

Ve sindirim sisteminiz mükemmel düzene girecek  kabızlıktan kurtulacaksınız kıymetli arkadaşlarım

Akşam sekizden sonra yeme olayını bitirmelisiniz kıymetli arkadaşlarım gündüz gün boyunca bol bol su içmelisiniz, en az 20 dakikalık yürüyüşler yapmalısınız ve  kendinize bir plan belirlemeli yiyip içtiklerini dikkat etmelisiniz.

Hamileler, emziren anneler bu kürleri kullanmadan önce uzmanlarına danışmalılar,

Evet arkadaşlarım sizleri Youtube/Seherakgül kanalıma davet ediyorum. Doğal kürler ve doğal ürünlerden maskeler sizlerin çok faydalanacağı güzel bilgiler dolu

İnstagram dan da takip edebilirsiniz.

(Visited 556 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..