Sabahları Bu Üç Şeyi Birlikte İçin Hiç Diyet Yapmadan Gece Boyunca İnatçı Karın Yağlarını Yakın

Canım arkadaşlarım Merhabalar karın yağlarını 10 gün gibi kısa bir sürede çok kolay ve çok hızlı şekilde yaktıracak harika bir kürle geldim baş kahramanımız limon, yağ yakımın da, kilo veriminde zayıflamada son derece etkili bir meyve biliyorsunuz

Limon glisemik indeksi çok düşük aynı zamanda içerisinde bulunan pektin maddesinden dolayı tokluk hissi veriyor,  limonu kabuğu ile kullanacağım için kabuğunu güzel bir şekilde tuzla ovalayarak temizleyelim bu çok önemli Kabuğu iyi temizlemeliyiz çünkü kabuklarında özellikle pektin maddesi bolca bulunuyor ,tokluk hissi kan şekerini dengeliyor ve metabolizmayı hızlandırarak çok hızlı ve kolay şekilde kilo verilmesini sağlıyor.

Ve limonu dilim dilim kesiyorum ve içerisinden çekirdekleriniz çıkarmalıyız, çekirdekler kürün acı olmasına sebep olacaktır.

 

Limonları kaynatacağız arkadaşlar bir tencere içerisine limo dilimlerimiz alalım içerisine 2-3 adet çubuk tarçın ilave edelim. Ve8-10 dal kadar maydanozuda ekleyelim.

Maydanoz biliyorsunuz çok güçlü bir ödem söktürücü el, ayaklardaki şişkinlikler, göbek bölgesindeki, karın bölgesindeki inatçı karın yağların yakılmasında maydanoz çok etkili olacak,

Daha sonra yaklaşık 4 su bardağı kadar su ilave ediyoruz normal kullandığımız  250 300 milimlik Su bardaklarıyla 4 bardak suyu ilave edelim ve ocağımıza alalım. Normal fokurdama başladıktan sonra yaklaşık 10-12 dakika kadar kaynatıyoruz bu Kürü arkadaşlar.

Bütün malzeme yani limonun içindeki pektin, tarçının içerisindeki kurkumin ve Bütün malzeme suya geçiyor.

Kürümüzün Kullanımı

Hazırladığımız kür 3 su bardağı olacak kadar idi, evet sabah kahvaltınızdan önce bir su bardağı alıp içiyoruz  geriye 2 su bardağı içebileceğimiz kür kalıyor bunları da öğlen ve akşam yemeğinden önce olmak üzere tüketiyoruz ,yani sabah öğle akşam olmak üzere günde 3 bardak bu kürden tüketiyoruz .

Canım arkadaşlarım kürümüz uyguladığımız süreçte lütfen ekmek, Şeker, tatlı ve hamur işlerinden olabildiğince uzak duralım ve Özellikle akşam yemeğinden sonra yada saat 8den sonra lütfen ağzımıza bir şey koymayalım. Ama çay, kahve, sade soda su bol bol bunlardan içebilirsiniz .

(Visited 192 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..