Salatalıkla Nasıl Kilo Verilir? Ağır Diyet Ve Egzersiz Olmadan

Merhabalar canım arkadaşlarım bugün sizlerle birlikte ağır ağır diyetler, ağır egzersizler olmadan yapacağımız bu kürü düzenli kullanarak kalça basen Bel bölgesi ve göbek bölgesindeki yağlarımızdan kolayca kurtulacağız.

Bunu nasıl yapacağız derseniz arkadaşlarım kalori değeri gerçekten çok düşük bir sebze olan salatalık ile hazırlayacağımız kür ile başaracağız.

Salatalığın kabuklu olarak kullanılmasını tavsiye ediyorum çünkü çok güzel bir şekilde yıkayarak kabuklarıyla kullandığımızda kabuğun içerisinde yer alan antioksidan maddeler ile  bol bol ödem atmış olacağız.

Kürümüzde kullanacağımız ikinci  malzememiz kan dolaşımını doğal yoldan arttıran metabolizmayı hızlandırarak hızlı bir şekilde ve kolayca kilo vermemizi sağlayan aynı zamanda vücutta çok güzel bir şekilde yağ yakımına sebep olan limon olacak.

Yapım aşamasında limonu ortadan ikiye ayıralım ve  yarım limon yeterli arkadaşlar çekirdeklerini güzelce temizliyoruz çekirdekler kürümüze acı tat verebilir veya  midemize Dokunma ihtimali olabilir. O yüzden çekirdeklerini alıyoruz Ayrıca mide hassasiyeti fazla olan Arkadaşlarım , limonun Kabuğunu da soyabilirsiniz . Ben bu kürü yaptığım her zaman limonu kabuklu kullanıyorum Arkadaşlar bu fikirde aklınızda olsun.

Bu kürün olmazsa olmaz malzemelerden bir tanesi de tabii ki maydanoz arkadaşlar biliyorsunuz maydanoz Kanımızı temizliyor vücudumuzu temizliyor bizi ödemlerden vücudun tuttuğu ve işe yaramayan  fazla sulardan yani toksinlerden arındırıyor.

Dolayısıyla maydanoz bu Kür’de çok önemli, 5-6 dal maydanoz yeterli olacaktır onları da doğrayalım. Ve bir  Shaker içerisine tüm malzemeyi dolduralım. Üzerine 200 milim yaklaşık 1 su bardağı kadar sıcak ya da soğuk olması fark etmiyor normal oda ısısında su ekliyoruz. Toz zencefil ekleyeceğiz arkadaşlarım yarım çay kaşığı kadar  ilave edelim.

Sonrasında shakerda incecik çekiyoruz arkadaşlar shaker yok ise robottada çekebilirsiniz fakat birazcık daha pütürlü kalıyor birazcık daha postalı kalıyor.

Dolayısıyla bu cihaz bunun çok daha ince bir şekilde çekiyoruz. Ve dileyen bu kürü süzerek kullansın dileyen posasıyla birlikte.

Kürün kullanımı ise tam 15 gün boyunca her sabah aç olarak içiyoruz arkadaşlar, taze taze içmemiz önemli, taze yapmamız her zaman bizim için çok daha faydalı olacaktır içerisindeki besleyiciliği ve aktif maddeleri kaybetmemesi açısından tazeliği çok önemli. 15 gün boyunca  kesinlikle ara vermiyoruz .

Arkadaşlar porsiyonlarınıza da dikkat ederseniz en azından 20 dakika hareketi de günlük egzersizlerinize eklerseniz inanılmaz başarılı olduğunuzu fark edeceksiniz.

Canım arkadaşlarım benim yılların çalışmasıyla ortaya çıkardığım güzel bir şeyden sizlere bahsetmek istiyorum ve yüz binlerce kişiyi güzel bir şekilde zayıflatan Ve inanılmaz dönüşümlere imza atan Seher Akgül fit Concept tarçınlı kahveyi sizlerle buluşturmak istiyorum , formülasyonu konusunda gerçekten 2 yıl geceli Gündüzlü çalıştım Instagram’da da hep birçoğunda söylediğim gibi kahve içtim bu denemeler adına ve en sonunda en uygun oranları en güzel formülasyonu buldum, gerçek anlamda zayıflatacak aynı zamanda kahvenin tadına hiç dokunmadan içerisinde güzel bir şekilde dünyanın en güzel tarçını ile dünyanın en güzel Kahvesi ile ve Hindistan cevizi ile birleştirilmiş muhteşem kahveyi elde ettim.

Şimdi birlikte hazırlayalım şöyle güzel bir kasada size gelecek bu arada tarçınlı kahve 10 güne kadar satışta olacak Sevgili arkadaşlarım kahveyi almak isteyenler bizzat instagramdan bana ulaşan herkese gönül rahatlığı ile önereceğim ve spordan önce içerek metabolizmanızı hızlandıracak ve yağ yakımını en yüksek seviyeye çıkaracak Seher Akgül Fit Consept Tarçınlı Kahvemiz var canım arkadaşlarım ,paketler halinde size gelecek ve kolaylıkla hazırlayabileceksiniz Tarçınlı Kahve çok uygun oranlarda uygun formülasyonlu hazırlandığı için ciddi anlamda metabolizmayı hızlandırıyor ve yağ yakımı neredeyse iki katına çıkarıyor. Böylece tarçınlı kahve kullanan kişilerin yağ oranlarında eksilme ciddi derecede oluyor yani ay sonunda baktıklarında yağlarından daha fazla kaybettiklerini görüyorlar Bu gerçekten çok sevindirecek sizleri.

 

(Visited 53 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..