Sarımsak Mucizesi||4 Haftada 12 Kilo Verdiren Zayıflama Yöntemi İle Kabızlık Şişkinlik Ödem Bitsin

Canım arkadaşlarım merhabalar 4 haftada 12 kiloya kadar rahatça kilo verebileceğiniz mucize 2 adet kür tarifim var sizlere .Kürlerimizin detaylı anlatımlarını videomuzdan mutlaka izleyin ..

Kürlerimizin bir tanesi yağ yakıcı gece kürü gece çayı , diğeri ise sarımsak canım arkadaşlarım. Bu iki kür ile hayatınızda çok güzel değişiklikler olacak canım arkadaşlar. Bağırsaklarda enfeksiyonlara sebep birtakım antijenler bakteriler ve bunların sebep olduğu enfeksiyonlar var

Bunlar olduğu zaman bizim sindirim sistemimiz güzel çalışmıyor sindirim sistemimiz güzel çalışmadığı zaman vücudumuzda şişkinlikler kabızlıklar ödemler gibi kilo vermenize engel olacak durumlar oluşuyor.

Öncelikle sorunun kaynağına inmemiz işi sindirim sisteminde düzeltmemiz gerekiyor burada sistem düzeldiği zaman biz çok daha rahat yediklerimiz sindirmeye başlıyoruz kabızlık probleminin yaklaşık bir hafta da önüne geçiyoruz ve sonrasında kilo verimi hızlanıyoruz.

Sarımsakları soyalım bir tava içerisine alalım ve kısık ateşte kısa bir ısıl işlem gerçekleştirelim hafif bir soteliyoruz çünkü sarımsaklarımızı çiğ olarak yutulduğunda mideye rahatsızlık vermemesini istiyoruz. Midemizi rahatsız için sarımsağımızı hafif kavurduk bunun sonucunda sarımsağın içerisinde bulunan güzel yağ asitleri , aromatik asitler var onları ortaya çıkararak etkileşimi birazcık daha artıracağız sarımsak bu şekilde kullanıldığında iştahımızı bir saat içerisinde kapatacak bu kadar zaman arası var arkadaşlarım midemiz sarımsak 1 saatte sindirmeye başlıyor ve yokluk hissimiz artmaya başlıyor ve yemek yeme ihtiyacı hissetmiyoruz.

Sarımsaklarımızı sabah uyandığımızda 1 tanesini yutuyoruz akşam uyumadan da 1 tanesini gece yutuyoruz arkadaşlar. Kavurduğumuz sarımsaklar birkaç gün yeterli gelir günde 2 adet yutacağız arkadaşlar.

15-20 adet sarımsak hazırlayabilir sarımsaklarımızı kapaklı bir kaba koyarak buzdolabında saklayabiliriz.

Geceleri uyumadan önce kullanacağımız yağ yaktırıcı çayımızı da hazırlayalım arkadaşlar birlikte bunun için limon zencefil ve tarçın ihtiyacım var yarım çay kaşığı zencefil mi atıyorum

zencefil metabolizmayı hızlandırıyor biliyorsunuz vücutta oluşan ödemlerin atılmasına sebep oluyor

tarçın ise kan şekerini dengeliyor insülin direncinden kilo verememe direncini yok ediyor.

limon ise içerisinde bulunan pektin maddesi sebebiyle gece acıkmalarının önüne geçiyor 

yoğurt hem protein kaynağı ,direkt olarak tokluk sağlıyor hem de yağ yakımını artırıyor.

Yoğurdun içerisine tüm malzemelerimizi ekleyelim dileyen yoğurt kullanmadan sıcak su ile malzemeleri karıştırarak çay şeklinde de tüketilebilir. Yoğurt ile hazırladığınızda kaşık kaşık tüketebilirsiniz.

Hepinizi çok seviyorum sizleri Youtube/seherakgül kanalıma davet ediyorum, kanalıma abone olmayı unutmayın sizleri Instagram’a da bekliyorum orada kitleler halinde birlikte kürler ve diyetler yapıyoruz sizleri de bekleriz.

(Visited 547 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..