Şiskinlik Kilo Vermeye Engel Gaz Problemi ve Kabızlığa Çare//Hızlı Zayıflatan Kür

Herkese merhabalar canım arkadaşlarım bugün aramızdan birçoğunun derdine derman olacak harika bir kürle geldim.

İki mucize muhteşem Kürün birleşimi olacak bu kür ve bu kürü kullandıktan sonra artık ben hiçbir şekilde kilo veremiyorum metabolizmam çok yavaş çalışıyor, Tiroit hastasıyım kilo alıyorum ama vermekte çok zorlanıyorum diyen arkadaşlarım da bu kürden inanılmaz şekilde faydalanacaklar. Yeter ki çok düzenli şekilde  devam edin . Burada sizin dermanımız var şimdi hemen anlatmaya başlıyorum.

Kürümüzün ana malzemesi 15 -16 dal maydanoz ve 3 yemek kaşığı Yoğurt, 1 çay bardağı su ve yarım limon canım arkadaşlarım. 

Yoğurt hem vitamin ve mineral ihtiyacını karşılarken hem de yağ yakım metabolizmasını harekete geçiriyor.

Maydanoz yine aynı şekilde metabolizma hızını doğal yollardan yükseltiyor.

Limon yine yağ yakımına fayda sağlıyor ve biz bu muhteşem malzemeleri çok güzel bir şekilde birleştirip doğru zaman aralıklarında kullanarak başarıya adım adım ilerleyeceğiz.

Kürümüzün yapım aşamalarına geçelim. İlk olarak maydanozları robotunuzun içine alıyoruz. 

İsteyen arkadaşlarım bu karışımın içerisine bir miktar da pul biber ilave edebilir. Ve 1 çay kaşığı da zencefil ekliyoruz. 2 adet küçük boy salatalık da ekliyoruz. Tüm malzemeyi robotun içerisinde bir güzel çekiyoruz arkadaşlarım.

Kürümüz hazır  canım arkadaşlarım.o muhteşem lezzetli kürümüzü afiyetle ve İnançla tüketiyoruz arkadaşlar.

Kürümüzün kullanımı ise  15 gün kürü içmeye devam ediyoruz .5 gün ara verip 15 gün daha devam edebiliyoruz.Şimdi hemen bu kürü hangi zaman aralıklarında kullanacağımızıda söyleyelim sizlere;  bu kürün özellikle akşam saatlerinde tüketilmesinden yanayım fakat yatmadan en az 2 saat önce tüketilmesi oldukça faydalı olacaktır.

Hamile arkadaşlarım bu kürden uzak durmalılar, emziren anneler doktorlarına danışmadan bu kürleri uygulamasınlar, kronik rahatsızlığı olan arkadaşlarım da aynı şekilde mutlaka doktorlarına danışmalılar, göbek, basen, bel çevresinde inatçı şekilde yerleşmiş olan yağlarımızdan bu kür sayesinde kurtulacağuz.

Kürlerimizi uygularken,  yiyip içtiklerimize de dikkat edip, Özellikle de gün içerisinde mutlaka Spor veya  Egzersiz yaparak inanılmaz kolay şekilde kilolarımuzı yağdan verebiliriz 

Arkadaşlar bu kürler gerçekten düzenli şekilde yapıldığında vücudumuzda yüksek oranda değişimlere sebep oluyor .Daha fazla yağ yakan kür tarifleri öğrenmek isterseniz Youtube/Seherakgül kanalıma mutlakagöz atmalısınız ve Abone olup tüm videolarımdan haberdar olmalısınız.

(Visited 327 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..