Su İçerek Zayıflama-Su İçme Alışkanlığı- Su Zayıflatır mı?

Canım arkadaşlarım Bugün sizlerle Sadece su içerek nasıl zayıflayabiliriz bunu konuşalım istiyorum.Suyun bilimsel olarak kanıtlanmış özellikleri dışında tokluk verme özelliğinden yararlanarak ve günlük yaşantımızda rutin oluşturarak 3-4 kiloyu nasıl verebileceğimizi anlattığım videomuda buraya bırakıyorum canım arkadaşlarım..

 

Evet arkadaşlarım su içmek yaşam kaynağımız ve sağlıklı yaşam desteğimiz.Bunu hep hatırlayarak su içmeyi hiç ihmal etmeyelim.Etrafımızda görürüz ellerinde su şişeleri veya su kapları ile dolaşırlar ve bu kişiler çok enerjik ve çok formda insanlardır.

Bunu nasıl başarıyorlar diye sorduğunuzda ise cevabımız yudum  yudum su içerek suyu kaliteli şekilde vücuduna vererek midede belli bir doluluk sağlayarak ,beyni doydum sinyali ile uyararak fit bir vücudu kazanamışlardır.

Sevgili arkadaşlarım bir bardak su ortalama 10-12 dakika içerisinde ince bağırsağımızda geçiyor , Dolayısıyla 20 dakika içerisinde bağırsağımızda tamamı geçmiş oluyor ve tokluk hissi bizde oluşuyor saatte bir içilen su ile mide hiçbir zaman aç hissettirmiyor ,boş hissettirmiyor dolayısıyla da beyinde bir açlık oluşmadığı için biz yemek yemeye sevk etmiyor

Bu şekilde günlük su tüketiminin bir rutin halinde, düzenli aralıklarla olması zaman içerisinde süreç içerisinde bize çok güzel bir zayıflamada sağlıyor,

Susuzluğu gidermek de çok önemlidir arkadaşlarım bunun en sağlıklı yolu ve en önemli kaynağı suyun kendisidir. Birçok sıvı ile de vücut sıvı ihtiyacını karşılasa da suyun kendisi vücut fonksiyonlarını düzenlemesi bakımından en sağlıklı yoldur.

Su ihtiyacımızı karşılaması için içilen kahve, çay, kola gibi içecekler; idrar söktürücü maddeler içerirler bunları içtiğimizde vücuttan atılan idrar miktarının artmasına ve vücuttan fazla su kaybına neden olur,Bu nedenle suyun yerini başka hiçbir içeceğin tutmayacağını unutmayalım.

Canım arkdaşlarım videomda tüm detayları ile anlattığım suyun önemini diyet süreçlerinizde daha da çok önemsemelisiniz .DÜzenli su içerek ve içtiğiniz suyu günlük yaşamınızda sık sık ve yudum yudum içtiğinizde metabolizma hızınızı artırarak yağ yakımını da hızlandıracaksınız

Sizleri doğal önerilerimi tüm detayları ile anlattığım kanalıma davet ediyorum Youtube/seherakgül kanalıma abone olmayı unutmayın.

Kendinize çok iyi bakın .Sadece su tüketim alışkanlığı ile ne kadar yol kat ettiğimiz de zaten göreceksiniz sizleri çok ama çok seviyorum Allah’a emanet olun

(Visited 321 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..