Tarçınlı Kahve Zayıflatır..

TarTarçınlı kahve #ZAYIFLATIR net! 😌
Nasıl bu kadar emin olabiliyorum? Çünkü elimde binlerce kişinin olumlu dönüşü var . 2 buçuk yıldır bu kahveyi anlatıyorum insanlara bu süreçte yuzbinlerce kişi zayıfladı hemde kendi evlerinin imkaninda sadece kahve içerek..! Şaşırtıcı değil mi? Asıl şaşırtıcı olan ise bu kahvenin CAYIR CAYIR YAĞ YAKTIĞI! Evet efendim bu kahve vücut yağınızı eritiyor parça pinçik ediyor. Youtubeda yada google da farketmez herhangi bir arama çubuğuna SEHER AKGÜL TARÇINLI KAHVESEHER AKGÜL TARÇINLI KAHVE yazın çıkan video ve içerilerdeki yuzbinlerce yoruma bakın. Hala mı ikna olmadınız? Sadece 3 gün deneyin bu kadar basit.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seher Akgül (@seher_akgul)’in paylaştığı bir gönderi


Ürün ku satıyorum? HAYIR! Kendiniz yapıyorsunuz EVDE BEDAVAYA! Mutfağa gidin bir türk kahvesi hazırlayın sade ama içine minicik toz tarçın atın , sadece minik bir farkla bu kahvenin yarattığı mucizelere şahit olun. Ben daha da ikna olmuyorum diyorsan FACEBOOKTA bul bizi SEHER AKGÜL KÜRLERİ İLE EVDE BEDAVA ZAYIFLAMASEHER AKGÜL KÜRLERİ İLE EVDE BEDAVA ZAYIFLAMA grubumuzda bol bol motivasyon var herkes orada birlikte kilo veriyor.

Ben bu kahveyi çay fincanında içiyorum bu sebeple 1 tatlı kaşığı türk kahvesi yeterli oluyor su ve birazcık minicik tarçın pişir ve sabah akşam aç karnına iç. Bak bakalım iştah kalıyor mu? Tatlılara saldırma, gözünü kapatıp cipslere kolalara koşma kalıyor mu. Denemesi bedavaysa, git yap kim tutuyor seni??
Harekete geç..Hayatini yazan kalemi yüce yaratıcı senin eline vermiş bugünü unut yarını inşa et!! Ve bundan biuke hayatına istediğin bedende devam et.

Bu arada kahveyi emziren anneler içebilir.
Kalp, tansiyon, vs gibi kronik rahatsızlıkları olanlar bu tür kürleri doktorlarına danışmadan yapmamalıdırlar.
Suyla değil sütle yapsam olur mu diye soruluyor, kilo vermek istiyorsan suyla yap.
Dibek kahvesi vs olur mu?
Olmaz türk kahvesi yada filtre kahve idealdir.
Tok karnına içsem olur mu? Açıkçası o zaman çok bir esprisi kalmıyor mide sorunların yoksa aç karnına iç.

(Visited 2.104 times, 7 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..