Uykuda Göbek Yağlarını Eriten Yoğurt Kürü/Parça Parça Yağ Yakın

O kurtulamıyorum dediğiniz göbek yağları var ya arkadaşlar işte her gece onlardan bir parça daha kurtulacaksınız canım arkadaşlarım.

Yoğurt kürleri arasında gerçekten en faydalısı yüzlerce Hatta binlerce kişinin özellikle göbek basen ve bel bölgesindeki yağlarından kurtulduğu inanılmaz bir yoğurt kürü tarifimiz var bugün.

Fakat çok doğru zamanlarda kullanılmalı bütün bunları konuşacağız. Yoğurt kürümüzü hazırlayıp tüm detaylarını anlattığım videomuzu izlemeyi unutmayın. 

Göbek yağlarımız, basen bel bölgesindeki yağlarımız da bizim üzerimizde kalıcı değil arkadaşlar yeter ki doğru uygulamaları doğru zamanlarda ve istikrarla yapalım.

Yoğurt kürümüzü için  3 yemek kaşığı yoğurt kullanacağız Ev yoğurdu olur Market yoğurdu Olur hepsi olur arkadaşlar.Yoğurt size tokluk hissi verecek negatif kalorili bir besin olmasından dolayı aldığımız kalorinin çok çok daha üstünde size yağ yaktıracak arkadaşlar.

Şimdi gelelim pul bibere;  pul biber gerçekten metabolizmayı hızlandırıyor siz uyurken bile yağ yaktırıyor.

Pul biber miktarını  Arkadaşlar  kendi hassasiyetinize göre ayarlayın ben şöyle dolu dolu bir çay kaşığı gibi ama neredeyse 1 tatlı kaşığına yakın ekliyoruz  ve taze limon kullanacağız arkadaşlar burada limon suları Olmaz. Olur mu diye sormayın olmaz arkadaşlar . Eğer elinizde limon Yoksa burada bir tatlı kaşığı elma sirkesi kullanabilirsiniz .

Yoğurt kürünü ne zaman yiyeceğim bu çok önemli Arkadaşlar.

Evet Gece yatmadan yarım saat ya da 1 saat önce yiyoruz, fakat bunu yediğimiz günlerde Akşam sekizden sonra kesinlikle hiçbir şey yemiyoruz. Arkadaşlar çay kahve su olabilir. Sade soda da içebilirsiniz. Akşamları bunda da sıkıntı yok hatta bitki çayları da ol ama lütfen katı bir yiyecek yemiyoruz arkadaşlar.

Midemiz boş  iken yatmadan yarım saat, bir saat önce bu karışımı güzelce hazırlayıp böyle kaşık kaşık yiyoruz, gerçekten uyku sırasında sabaha kadar parça parça yağlarınızı eritiyor lütfen 15 gün boyunca buna dediğim koşullarda devam edelim bir de artık arkadaşlar.

Eğer göbeğimiz den kurtulmak istiyorsak ekmeği , hamur işlerini, tatlıları  bunları lütfen hayatınızdan  çıkartın Arkadaşlar.

Daha fazla doğal kürlerden haberdar olmak için

(Visited 43 times, 2 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..