Uyurken Yağ Yakmak İçin Geceleri 3 tane Yut -Sabah Dümdüz Göbekle Uyan-Kilo Kontrolü

Uyurken Yağ Yakmak İçin Geceleri 3 tane Yut -Sabah Dümdüz Göbekle Uyan-Kilo Kontrolü

Merhabalar sevgili arkadaşlarım bugün sizlere, gece boyu yağ yaktıracak ev yapımı harika kapsüller hazırladım.

Siz uyurken kapsüller sayesinde cayır cayır yağ yakacaksınız. Özellikle göbek, kalça, basen, bel bölgesi, kol ve bacaklardaki yağlanmalar için geceleri metabolizmamızın yağ yakıcı özelliğini hazırlamış olduğumuz kapsüller ortaya çıkaracak.

Dümdüz Göbek İçin Yağ Yakıcı Tablet


• Ev yapımı yağ yakıcı tablet yapımı için bir tavayı ocağın üzerine alıp sıcaklığına bakıp ona göre bir yemek kaşığı dolu dolu kenten tohumu koyunuz.
• Keten tohumunu koyduğumuz tavanın kapağını kapatıp ısıtma işlemi uygulayınız. Keten tohumunun yağının tam olarak ortaya çıkabilmesi ve faydalı hale gelebilmesi aynı zamanda öğütülmesi daha kolay olması için bu şekilde bir ısıtma işlemi uygulayacağız.
• Tıpkı Patlamış mısır gibi ufak ufak toplayıp etrafa dağılabilirler. O nedenle kapakla mutlaka arkadaşlar kapatın.
• Aynı zamanda öğütülmüş keten tohumu tozu da alabilirsiniz arkadaşlarım onu da aktarlarda bulabilirsiniz.
• Ayrıca ketenleri kavururken tavayı hareket ettirin. Böylelikle ketenlerin yanmasının önüne geçmiş olacaksınız. Bağırsakları çalıştırma özelliği olan kimyona geldi şimdi sıra…
• Kimyon metabolizmayı da çok iyi çalıştırıyor.
• Kavurduğumuz keten tohumlarının içerisine bir tatlı kaşığı kimyonda ilave edelim. Kimyonu da ilave ettikten sonra karıştırma işlemini sürdürelim.
• Bu aşama birazcık hassas çünkü baharatlar çok çabuk yanabiliyorlar. Kavurmuş olduğumuz karışımın içerisine bir çay kaşığı dolu dolu zerdeçalı da ekliyorum.
• Zerdeçalın içerisinde bulunan kurkumin maddesi yağ yakımını hızlandırıyor.
• Hücrelerdeki yağların parçalanmasını sağlayan baharatlardan bir tanesinin de zerdeçal olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki zerdeçalın diğer bir önemli özelliğiyse, kilo kontrolü de sağlamasıdır.
• Karışıma diğer bir eklenecek baharatsa, 1 çay kaşığı karabiberdir. Karabiberi de ilave edip kavurma işlemine devam edelim.
• Kavurma işleminden sonra karışımı mermer havana ya da öğütücünün içerisine koyup dövelim. Mermer havan varsa bu işlem çok daha kısa süreli ve daha sağlıklı olacaktır. Öğütücü de aynı şekilde işlemi daha hızlı yapmanızı sağlayacaktır.
• Karışımı öğüttükten sonra bir kaba alalım.
• Geceleri yağ yakmak istiyorsanız tarifte belirttiğim malzemeleri mutlaka kullanmanız gerekiyor.
• Sarımsak vücudun bağışıklık gücünü yükseltiyor ve metabolizmayı doğal olarak hızlandırıyor. Bir avuç dolusu yani 10-15 diş sarımsağı dövüp kavurup dövdüğümüz baharatların içerisine koyalım.
• 2 tatlı kaşığı da burada zeytinyağı ilave edelim.
• Tüm malzemeleri iyice karıştıralım.
• Karışımın güzel kıvam almasını sağlayalım.
• Ben karışımlarımı tablet haline getirmek için buz kalıbı kullandım. Fakat siz elinizle de arkadaşlar getirebilirsiniz.
• Geceleri yağ yakmak aslında bizim vücudumuzun en güzel özelliklerinden bir tanesidir. Biz doğru malzemeyi doğru zaman aralıklarında kullanırsak ve doğru oranlarda kullanırsak kesinlikle uyurken cayır cayır yağ yakabiliriz.
Canım arkadaşlarım, akşam sekizden sonra hiçbir şey tüketmiyoruz. Gece yatmadan yarım saat ya da bir saat önce de bu tabletlerden 2-3 tane ağzımıza atıp yutuyoruz. Tabletleri yuttuktan sonra da üzerine bir bardak suyumuzu içelim. Aynı zamanda bu yapmış olduğumuz tabletler süreç içerisinde sizi iştah kontrolünüzde sağlayacak ya yakın metabolizmanızı da etkileyecek ve güzel bir şekilde kilo vermenize katkı sağlayacak. Tabler buz kalıbında şekil aldıktan sonra onları çıkartalım.

Fit Concept Tarçınlı Kahve


Arkadaşlar bana ait ürün olan Seher Akgül Fit Concept tarçınlı kahve piyasada satışa çıktı. Kahvenin en büyük özelliklerinden bir tanesi iştahı çat diye kapatmasıdır.

Arkadaşlar özellikle yemeklerden yarım saat önce içtiğinizde gerçek anlamda iştah kontrolünü sağlamış olacaksınız. Porsiyonlarınız giderek küçülecek, her geçen gün daha az yemeye başlayacaksınız. Açlık krizi, tatlı krizi gibi böyle diyet bozduran sıkıntıları da ortadan kaldırmış olacaksınız. Hindistan cevizi yağıyla birlikte tüketildiğinde gerçekten müthiş bir yağ yakıcı özelliğe sahip oluyor.

Gerçekten eğer kilo vermeye karar verdiyseniz size ilk başta bahsettiğim kapsülleri gece kullanın. Sabah ve akşam yemeklerinden önce de bu kahveyi içerseniz ciddi anlamda zayıflayabilirsiniz.

Tam anlamıyla dediklerimi uygulayanlar, 6 ya da 8 kilo verebiliyor. Hindistancevizi yağımızdan da kahvemizi içerisine 1 tatlı kaşığı koyalım.

Böylelikle uzun saatler tokluk hissi yaşayacağız acıkmak nedir bilmeyeceğiz.

Evet canım arkadaşlarım Sabah kalkıyorsunuz hemen bir cezvenin içerisine 1 paket Fit Concept tarçınlı kahve boşaltıyoruz. 1 fincan suda cezvemize ekleyelim. Normal kahveyi pişirir gibi pişirmeye başlayalım. Kahve piştikten sonradan içerisine 1 tatlı kaşığı Hindistan cevizi yağını da koyalım. Sabah akşam yemeklerden önce bu kahvenizi için gün boyu en az iki buçuk litre suyunuzu tükettin.

Şeker, tatlı, hamur işi gibi hazır paketli gıdalardan uzak durun. Böylelikle daha kolay kilo verecekseniz canım arkadaşlarım.

Fit consept tarçınlı kahve satın almak için mağazamıza veya Instagram sayfamıza bekleriz.

(Visited 574 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..