Uyurken YAĞ YAKTIRAN Altın Sütle KALÇA BASEN BEL Eriyip Gitsin

Arkadaşlarım Merhabalar Bugün sizlerle gece içildiğinde sabaha kadar cayır cayır yağ yaktıran bağırsak sorunu kökünden söküp atan inanılmaz güzel bir kür tarifi paylaşacağım ve zerdeçallı sütün hazırlanmasını anlattığım videomu mutlaka izleyin.

Bağırsak aktivitelerini hızlandıran ,şişkinlik ,kabızlık , ödem gibi sorunların çözümünü sağlayacak harika bir kür, aynı zamanda size gece uyku boyunca vücudun yağ yakım metabolizmasına katkı sağlayacak

Malzemeler:

  • 2 çay kaşığı toz zerdeçal ya da küçük bir parça taze zerdeçal kökü
  • 1/2 çay kaşığı zencefil
  • 1/2 çay kaşığından biraz az karabiber
  • 1 su bardağı süt

Zerdeçallı Sütün Hazırlanışı

Sütü cezveye alalım ve ısıtmaya başlayalım. Sütümüz ısınırken içine toz zerdeçalı ekleyin . Eğer taze zerdeçal kullanacaksanız rendeleyerek katabilirsiniz sütün içerisine. Süt kaynayana dek karıştırın. Kaynadıktan sonra ocağın ayarını kısalım ve biraz daha kaynatalım.

Ve pişirdiğimiz karışımı bir su bardağına aktaralım ve dileyen sıcak sıcak içebilir dileyen ılınınca içebilir

Zerdeçallı Süt Nasıl kullanılır

Zerdeçal sütünü hazırladıktan sonra sıcak ya da ılık bir şekilde içebilirsiniz. Haftada 3 defa zerdeçallı sütü hazırlacağız ve Özellikle geceleri yatmadan önce, uyurken yağ yakmaya katkı sağlaması için ve spordan önce yağ yakımını hızlandırması için bu kürü kullanacağız.

canım arkadaşlarım zerdeçallı sütün son zamanlarda en sağlıklı ve en faydalı içecek olduğunu ve vücudumuza nasıl faydalar sağladığını burada anlattım lütfen öğrenmek için okuyun.

Zerdeçallı Sütün Mutlaka Bilmeniz Gereken Faydaları.

Canım arkadaşlarım  sizleri youtube/seherakgül kanalıma da bekliyorum. aynı zamanda Eğer kanalıma abone değilseniz lütfen abone olun ve bu kocaman aileye Sizler de katılın Hepinizi çok ama çok seviyorum Allah’a emanet olun canım arkadaşlarım

(Visited 490 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..