Uyurken Yağ Yaktıran Metabolizma Hızlandırıcı Gece Çayı

Bugün sizlerle size gece boyunca yağ yaktıracak,metabolizmanızı hızlandıracak ve sabah size çok hızlı ve çok güzel bir şekilde eksilmeyi gösterecek mucize bir gece çayı tarifi vereceğim

Bu çayımızın içerisine kan dolaşımını hızlandıran ve dolayısıyla metabolizmanıza doğal olarak etki ederek gece boyu metabolizmayı çalıştıran Zencefil ekliyeceğiz,

Kan şekerini dengeleyerek İnsülin direncini düzenleyerek  sizlere büyük ölçüde yardımcı olan ve sabahları aç uyanmanızın önüne geçen Tarçın kullanacağız.

Çayımızda kullanacağımız ürünlerden bir diğeride Keçiboynuzu pekmezi ,Keçiboynuzu pekmezi gece acıkmalarının önüne geçen ve tokluk kaynağı olan önemli bir besin.

Ve kaynatılmış su kullanacağız.

Evet canım arkadaşlarım eğer keçiboynuzu pekmezim yok diyorsanız bal da kullanabilirsiniz.Bal kullananlar sıcak su yerine soğuk su kullanmalıdırlar.

Tarifimin yapılış aşamaları tüm detayları ile videomda var dilerseniz izleyerek tüm püf noktalarını görerek öğrenebilirsiniz.Be sizlere detaylar hakkında kısa bilgiler vermeye devam edeceğim..

Evet canım arkadaşlarım hazırladığımız bu çayı uykuya yatmadan 1 saat öncesinde hazırlayıp içiyoruz.

Çayın sizlere faydalı olabilmesi için gün içerisndeki beslenmenizde önem vermelisibiz ve akşam saat 8 den sonra yemeyi bırakmalısınız.Meyve,abur cubur şeyler asla tüketmemelisiniz.Bunun yanında bolca su,çay,kahve  yada sizler için hazırladığım metabolizma hızlandırıcı farklı çaylardan hazırlayıp içebilirsiniz.

Çayımızın sizlerede çok faydası olacağını düşünüyorum ve haydi sizlerde bu akşam uyumadan önce bu çaydan hazırlayıp için ve uyurken metabolizmanız çalışmaya devam etsin sabah uyandığınızda kendinizi kuş gibi hafif ve mutlu hissedin.

Sizleri instagram sayfamda da görmekten mutlu olacağım.

Sevgiyle kalın mutlu olun..

(Visited 1.091 times, 1 visits today)

3 Yorumlar

 1. aynur 11 Aralık 2020 en 11:58

  Şahanesiniz

  Cevap
  1. Seher Akgul 20 Aralık 2020 en 02:36

   teşekkürler

   Cevap
 2. Mehtap 21 Aralık 2020 en 02:48

  Gercekten gercek mi merak ediyorum

  Cevap

Yorumlarınız Çok Değerli..