Yağ yakımını artırmak için Sabah spordan önce kahve için

Yağ yakımını artıran yöntem

Merhabalar canım arkadaşlarım yapılan araştırmalarda spordan önce alınan kafein yağ yakımını artırmada çok etkili olduğu görülmüş.

Bu güzel habere göre sabahları aç iken spordan yarım saat önce içeceğiniz bir fincan kahve, yağ yakımını artırarak kilo vermenizi de kolaylaştırıyor.

Sabah spordan önce içilen kahve yağ yakımını hızlandırıyor,

Kafein dünya genelinde  milyonlarca sporcunun performanslarını  artırmak için tercih ettikleri takviyelerden biridir.Kafeini almanın en çok kullanılan yolu ise kahve tüketmek olmuştur, bu yöntem hem çok keyifli hem çok faydalı

Sabah saatlerindeki en yüksek verimi alabilirsiniz.

Bir çok sporcunun haftalık egzersiz programını incelenmeye alınıyor ve katılımcılara bir fincan sert bir kahveye eşit olan 3mg kafein veriliyor canım arkadaşlarım.

Elde edilen sonuçlar ise kahvenin yağ yakmadaki etkisinin büyüklüğünü gösteriyor .Kısaca sabah sporunuza başlamadan önce içeceğiniz bir fincan kahve, spor sırasındaki yağ yakımını maksimuma çıkarıyor.

Ayrıca bu yöntemin günün her saatinde faydalı olduğu belirtilmektedir.En yüksek verime ulaşmak isteyenlerin zamanlamayı sabaha çekmesi maksimum düzeyde yağ yakmanızı sağlayacak ve buda mutlu sona ulaşmanızda süper bir motivasyon olacak.

Kahve içerek kilo kontrolü sağlanır mı?

Güne mis gibi kokan bir kahve ile başlamayı sevmeyen yoktur sanırım.

Kahvenin içeriğinde potasyum, magnezyum ve fosfor yüksektir. Antioksidan özelliği ile bağışıklık sistemini güçlendirir. Kahve metabolizmayı hızlandırması ile  kilo vermenizde en büyük yardımcınız olacaktır. Bu yağ yakımı özelliğini maksimum seviyeye çıkarmak için egzersizden yarım saat önce kahve içmek çok etkilidir..

Kahve seçiminiz de çok önemlidir canım arkadaşlarım.

Tüketeceğiniz kahve ile kalori almak istemezsiniz tabikii bu nedenle kahveniz mutlaka için kremasız ve şekersiz olmalıdır.

Artık sizler gönül rahatlığı ile önereceğim ve spordan önce içerek metabolizmanızı hızlandıracak ve yağ yakımını en yüksek seviyeye çıkaracak Seher Akgül Fit Consept Tarçınlı Kahvemiz var ,üretimiz başladı ve yakında da satışa sunulacak canım arkadaşlarım.

Detaylı bilgileri ilerleyen zamanlarda sizlere duyuracağım.

Sağlıklı ve Mutlu Olun..

 

(Visited 138 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..