YANAK SARKMALARINI toparlayan YAŞLANMA KARŞITI KIRIŞIKLIK Maskesi/Evde Botoks

Hoş geldiniz canım arkadaşlarım, Sizlerle birlikte yanak sarkmalarını önleyen ince kırışıklıkları yok eden müthiş bir maske yapacağız arkadaşlar

Bu maske ile gergin, gençleşmiş güzel bir cilde sahip olabileceksiniz ve onlarca yüzlerce lira verip botoks yaptırmak, bakım yaptırmaktan kurtulacaksınız.

30lu yaşlardan sonra başlayan  göz çevresinde, alın bölgesinde, dudak kenarlarında ince kırışıklılar oluşmaya başlıyor. Bu kırışıkların önlemini alabiliriz arkadaşlarım hem de en doğal ürünler ile haydi başlayalım..

Maskemizi nasıl hazırlarız ve nasıl uygularız tüm detaylarını anlattığım videomu burayabırakıyorum önce izleyin ve tüm püf noktaları öğrenin canım arkadaşlarım.

Malzemeler

  • 1 adet orta boy patates
  • 1 adet yumurta

Yanak sarkmalarını önleyen yaşlanma karşıtı bu kürün yapılış aşamalarını tüm detayları ile videomda anlattım canım arkadaşlarım . Sizlere kısaca burada da bahsedeyim.

Önce patatesi güzelce yıkayalım ve temizleyelim. Kabuğu ile birlikte rendeleyelim. Dilerseniz patatesi rondodan da geçirebilirsiniz çünkü posayı değil patatesin suyunu kullanacağız.

Evet patatesin suyunu sıkarak posadan ayıralım ve bir  kap içerisine alalım.Diğer tarafta yumurtanın akını ve sarısını ayıralım. Maskemizde yumurtanın akını kullanacağız.

Yumurtanın cilt doldurma özelliği ile botoks etkisinden faydalanacağız canım arkadaşlarım.

Yumurta akı ile patatesin suyunu ve dininde biriken nişastasını birbirine karıştıracağız ve çok iyi bir şekilde  çırpacağız.

Maskemiz artık hazır canım arkadaşlarım. Cilde yapışan cildi geren kurudukça gerginlik hissi oluşturan muhteşem bir maske hazırladık.

Maskeyi göz çevremizde de hiç çekinmeden kullanabiliriz o bölgede de hem koyu halkaların da azaltılmasına yardımcı oluyor patatesten dolayı yumurta da o bölgedeki kırışıklıkları doldurarak geriyor ve muhteşem sonuçlar elde ediyoruz bu şekilde kuruyana kadar ve gerginleşme başlayana kadar bekleyip yıkıyoruz.

Bu maskeyi haftada 3 defa ellerinize, yüzünüze ,göz çevrenize de korkmadan uygulayabilirsiniz, çene altına, boyun bölgesine ve dekolte bölgenizde uygulayın arkadaşlar ve Allah’ın izniyle 1 ayın sonunda ,hatta o kadar bile geçmeden ilk 2 haftada gözle görülür sonuçlar elde edeceğinizden eminim.

Sizleri çok seviyorum canım arkadaşlarım sizleri Youtube/seherakgül kanalıma bekliyorumdaha fazla kürler ve maskelerin olduğu kanalımda en doğal yöntemleri öğrenebileceksiniz.

(Visited 458 times, 1 visits today)

Yorumlarınız Çok Değerli..